Greyson pomáha

Greyson pomáha

Spoločne rozdáme dvojnásobnú radosť. Naša firma stále rastie – je to náš spoločný úspech. Poďme pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Máme už
0
Vďaka
0 darcom
Zatiaľ na
3 projekty

V nedávnom prieskume sme spoločne vybrali témy a my sme oslovili 3 organizácie, ktoré menia Slovensko k lepšiemu. Máte tak možnosť pridať sa a individuálne podporiť projekt, ktorý je Vášmu srdcu najbližší.

Každý váš dar zaslaný od 1.11. do 1.12.2018 Greyson zdvojnásobí v pomere 1:1 - spoločne tak rozdáme dvojnásobnú radosť.

Darovať je jednoduché - stačí si vybrať projekt a kliknúť na tlačítko PODPORÍM pri vybranom projekte. Neviete si vybrať? Nevadí. Darujte na celú tému Greyson pomáha a váš dar sa rovným dielom rozdelí medzi tieto 3 organizácie.

POMÁHAME S ÚSMEVOM
Chýba ešte 4 859,27 €

POMÁHAME S ÚSMEVOM

SMILE

Transplantácia kostnej drene je veľmi náročny proces po fyzickej ako aj po psychickej stránke, o to ťažší, keď hlavnú úlohu v ňom hrá dieťa, či mladý človek. Jednou z aktivít projektu POMÁHAME S ÚSMEVOM je aj organizácia celoslovenského stretnutia detí, mladých ľudí s transplantovanou kostnou dreňou a ich súrodencov, aby sme podporili ich návrat do bežných životov po niekoľkomesačnej sociálnej izolácii. Chceme im pomôcť znovuobnoviť ich sebavedomie a dravosť mladosti. Po turbulentnom období vyčariť úsmev na ich tvárach. V roku 2019 sa stretnú už po tretí krát, po Oščadnici a Myjave to tentokrát bude v Ružomberku.Témou bude zdravým pohybom a zdravou výživou rýchlejšie do bežného života. Ďakujeme za všetky Vaše príspevky, ktorými ich spolu posunieme opäť do života.

Ďakujeme, že nás vidíte!
Chýba ešte 4 997,5 €

Ďakujeme, že nás vidíte!

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Zrakové postihnutie môže zasiahnuť každého z nás, no môže prísť aj v dobe, kedy naň nie sme pripravení ani finančne.

Sokratov inštitút
Chýba ešte 2 194,75 €

Sokratov inštitút

Centrum environmentálnej a etickej výchovy ŽIvica

Sokratov inštitút (SI) vychováva sociálnych lídrov - aktívnych, čestných, šikovných a pokorných ľudí, ktorí sa budú aktívne podieľať na budovaní moderného a demokratického Slovenska.

Čo ďalej

Ak darujete na túto tému, Váš príspevok rovným dielom rozdelíme medzi projekty, ktoré sa Vám zobrazili.
Ak chcete podporiť len konkrétny projekt, kliknite na jeho názov a darujte. Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.