Greyson pomáha

Greyson pomáha

Spoločne rozdáme dvojnásobnú radosť. Naša firma stále rastie – je to náš spoločný úspech. Poďme pomôcť tým, ktorí to skutočne potrebujú.

Máme už
1077
Vďaka
27 darcom
Zatiaľ na
3 projekty

V nedávnom prieskume sme spoločne vybrali témy a my sme oslovili 3 organizácie, ktoré menia Slovensko k lepšiemu. Máte tak možnosť pridať sa a individuálne podporiť projekt, ktorý je Vášmu srdcu najbližší.

Každý váš dar zaslaný od 1.11. do 1.12.2018 Greyson zdvojnásobí v pomere 1:1 - spoločne tak rozdáme dvojnásobnú radosť.

Darovať je jednoduché - stačí si vybrať projekt a kliknúť na tlačítko PODPORÍM pri vybranom projekte. Neviete si vybrať? Nevadí. Darujte na celú tému Greyson pomáha a váš dar sa rovným dielom rozdelí medzi tieto 3 organizácie.

POMÁHAME S ÚSMEVOM
Chýba ešte 5 102,28 €

POMÁHAME S ÚSMEVOM

SMILE

Každý máme nejaký životný príbeh, niektorí veselší, iní ťažší a smutnejší. Aj keď nás život skúša, vždy je priestor na úsmev, milé slovo a objatie. Veríme v človečenstvo v nás, ktoré nám pomáha prekonávať životné prekážky. Transplantácia kostnej drene je veľmi náročny proces po fyzickej ako aj po psychickej stránke, o to ťažší, keď hlavnú úlohu v ňom hrá Vaše dieťa. Aj Vaša finančná podpora dokáže zjemniť náročné obdobie života rodín, v ktorých dieťa prechádza transplantáciou kostnej drene a onkologickou liečbou. Prostriedky z Dobrej krajiny nám pomôžu vybudovať online platformu pre deti a mládež s transplantovanou kostnou dreňou v SR, prostredníctvom, ktorej môžu podporovať deti a mladých ľudí, ktorí prechádzajú procesom transplantácie, komunikovať a zdielať svoje životy v doliečovacom post-transplantačnom procese.

Ďakujeme, že nás vidíte!
Chýba ešte 4 556,58 €

Ďakujeme, že nás vidíte!

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Zrakové postihnutie môže zasiahnuť každého z nás, no môže prísť aj v dobe, kedy naň nie sme pripravení ani finančne.

Sokratov inštitút
Chýba ešte 1 302,91 €

Sokratov inštitút

Centrum environmentálnej a etickej výchovy ŽIvica

Sokratov inštitút (SI) vychováva sociálnych lídrov - aktívnych, čestných, šikovných a pokorných ľudí, ktorí sa budú aktívne podieľať na budovaní moderného a demokratického Slovenska.

Čo ďalej

Ak darujete na túto tému, Váš príspevok rovným dielom rozdelíme medzi projekty, ktoré sa Vám zobrazili.
Ak chcete podporiť len konkrétny projekt, kliknite na jeho názov a darujte. Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.