Strecha pre Vecičky s Dušou

Strecha pre Vecičky s Dušou

Vstúpte

Máte možnosť priamo sa podieľať na zlepšení podmienok pre fungovanie rehabilitačného strediska pre ľudí s mentálnym postihnutím Vstúpte, n. o.v Malackách. Nezisková organizácia prevádzkuje aj chránenú dielňu, v ktorej našli zamestnanie mladí ľudia so zdravotným postihnutím.

Napíšte nám
Máme už
1 443,91
Vďaka
16 darcom
Chýba nám
4 006,09

Strecha pre Vecičky s Dušou je projekt, ktorý má podporiť činnosť rehabilitačného strediska a chránenej dielne neziskovej organizácie Vstúpte, ktorá sa venuje a zamestnáva ľudí s mentálnym postihnutím. Vecičky s Dušou sú výrobky - originálne autorské ručne robené diela, ktorým naši kamaráti dávajú dušu. V rôznych kampaniach, ktoré spájajú našich dobrovoľníkov, chceme ukázať širšej verejnosti, že aj ľudia s hendikepom sú talentovaní, komunikatívni, spoločenskí a túžia po plnohodnotnom živote. Viac o projekte.

17.08

Náš kolotoč podujatí

Život vo Vstúpte sa nikdy úplne nezastaví, len trochu v lete spomalí. Posledný štvrťrok bol skutočne pestrofarebný. Koncom mája sme sa zúčastnili Malackej šošovice, na prelome mesiacov máj/jún prežili nezabudnuteľný týždeň v Trenčianskych Tepliciach. Pred prázdninami sme stihli ešte zorganizovať Deň krivých zrkadiel (12. 6.) a Malacky bez bariér (21. 6.). A v letných mesiacoch si vychutnávame radosti slnečných dní. Viac.

09.02

Páli nám to :)

V uplynulom roku sme ako nováčikovia cez Dobrú krajinu získali podporu vo výške 1244,48 €. Vďaka Vám - našim darcom sme mohli zakúpiť pec a začali opäť páliť :) A páli nám to veľmi dobre. Viac.

02.08

Oddychovať treba. Navštívili sme Trenčianske Teplice

Úžasných päť dní plných zábavy a oddychu sme prežili v Trenčianskych Tepliciach v zariadení Lepšosvetka našej priateľskej organizácie Lepší svet, n. o. Viac.

17.06

Malacky zažili krásne podujatia - Restaurant Day a Malackú šošovicu

Záver mája bol v Malackách rušný. Nezisková organizácia Vstúpte priniesla do Malaciek Restaurant Day (21. 5.) a Malackú šošovicu (28. 5.) Aj tu mohli návštevníci podporiť jej činnosť. Viac.

20.04

Dvadsaťjednotku dostala do vienka

Hoci ju trizómia dvadsiatehoprvého chromozómu navonok odlišuje, má svoje sny a túžby. Je talentovaná a v mnohom dokonca zručnejšia ako ktokoľvek z nás. Naša Hanka. Neustále objíma svojím veľkým srdiečkom celý svet. Viac.

24.03

Vstúpte do Veľkej noci

Dnes začína Veľkonočné trojdnie. Počas posledných týždňov sme vyrábali Vecičky s Dušou, aby skrášlili Vaše príbytky a navodili u vás čarovnú atmosféru jari. Tak vstúpte do Veľkej noci spolu s nami. Krásne sviatkovanie vám prajeme. Viac.