Strecha pre Vecičky s Dušou

Strecha pre Vecičky s Dušou

Vstúpte

Máte možnosť priamo sa podieľať na zlepšení podmienok pre fungovanie rehabilitačného strediska pre ľudí s mentálnym postihnutím Vstúpte, n. o.v Malackách. Nezisková organizácia prevádzkuje aj chránenú dielňu, v ktorej našli zamestnanie mladí ľudia so zdravotným postihnutím.

Napíšte nám

Náš cieľ na rok 2018

Máme už
75,4
Vďaka
3 darcom
Chýba nám
5 374,6

Strecha pre Vecičky s Dušou je projekt, ktorý má podporiť činnosť rehabilitačného strediska a chránenej dielne neziskovej organizácie Vstúpte, ktorá sa venuje a zamestnáva ľudí s mentálnym postihnutím. Vecičky s Dušou sú výrobky - originálne autorské ručne robené diela, ktorým naši kamaráti dávajú dušu. V rôznych kampaniach, ktoré spájajú našich dobrovoľníkov, chceme ukázať širšej verejnosti, že aj ľudia s hendikepom sú talentovaní, komunikatívni, spoločenskí a túžia po plnohodnotnom živote. Viac o projekte.

22.01

Dobrý pocit

Poznáte to. Pozitívnej vlne spôsobenej dobrým pocitom po tom, čo ste niekoho obdarovali, niekomu pomohli, venovali mu svoj čas, sa nič nevyrovná. Naša nezisková organizácia Vstúpte, ktorá poskytuje sociálne služby ľuďom s mentálnym znevýhodnením v Malackách, začala jedenásty rok svojej činnosti, so skromnými vyhliadkami. Vďaka darcom však dobrý pocit kraľoval na oboch stranách po celý rok 2017. Viac.

17.08

Náš kolotoč podujatí

Život vo Vstúpte sa nikdy úplne nezastaví, len trochu v lete spomalí. Posledný štvrťrok bol skutočne pestrofarebný. Koncom mája sme sa zúčastnili Malackej šošovice, na prelome mesiacov máj/jún prežili nezabudnuteľný týždeň v Trenčianskych Tepliciach. Pred prázdninami sme stihli ešte zorganizovať Deň krivých zrkadiel (12. 6.) a Malacky bez bariér (21. 6.). A v letných mesiacoch si vychutnávame radosti slnečných dní. Viac.

09.02

Páli nám to :)

V uplynulom roku sme ako nováčikovia cez Dobrú krajinu získali podporu vo výške 1244,48 €. Vďaka Vám - našim darcom sme mohli zakúpiť pec a začali opäť páliť :) A páli nám to veľmi dobre. Viac.

02.08

Oddychovať treba. Navštívili sme Trenčianske Teplice

Úžasných päť dní plných zábavy a oddychu sme prežili v Trenčianskych Tepliciach v zariadení Lepšosvetka našej priateľskej organizácie Lepší svet, n. o. Viac.

17.06

Malacky zažili krásne podujatia - Restaurant Day a Malackú šošovicu

Záver mája bol v Malackách rušný. Nezisková organizácia Vstúpte priniesla do Malaciek Restaurant Day (21. 5.) a Malackú šošovicu (28. 5.) Aj tu mohli návštevníci podporiť jej činnosť. Viac.

20.04

Dvadsaťjednotku dostala do vienka

Hoci ju trizómia dvadsiatehoprvého chromozómu navonok odlišuje, má svoje sny a túžby. Je talentovaná a v mnohom dokonca zručnejšia ako ktokoľvek z nás. Naša Hanka. Neustále objíma svojím veľkým srdiečkom celý svet. Viac.

24.03

Vstúpte do Veľkej noci

Dnes začína Veľkonočné trojdnie. Počas posledných týždňov sme vyrábali Vecičky s Dušou, aby skrášlili Vaše príbytky a navodili u vás čarovnú atmosféru jari. Tak vstúpte do Veľkej noci spolu s nami. Krásne sviatkovanie vám prajeme. Viac.