Stará Jedáleň

Stará Jedáleň

Stará Jedáleň

Pozrite si príbeh neobyčajného komunitného centra pre decká na obyčajnom bratislavskom sídlisku. Staňte sa súčasťou komunity Stará Jedáleň.

Podporím
Napíšte nám

Náš cieľ na rok 2021

Máme už
0
Vďaka
0 darcom
Chýba nám
5 000

Pozrite si príbeh neobyčajného komunitného centra pre decká na obyčajnom bratislavskom sídlisku. Staňte sa súčasťou komunity Stará Jedáleň.

www.starajedalen.sk
My v Starej Jedálni sme presvedčení, že bezpečný priestor a ponuka zaujímavého programu pod vedením streetworkerov z Mládeže ulice, je to najlepšie, čo vieme dať mladým, aby z nich vyrástli dobrí a láskaví dospelí ľudia. Viac o projekte.

06.06

Ja chcem....

Toto sú vyjadrenia túžob detí a mladých ľudí, ktorí budú navštevovať Starú jedáleň - nové komunitno -mládežnícke centrum. Miesto, kde budú môcť tráviť voľný čas. Kde budú v bezpečí a kde sa budú môcť rozvíjať a rásť. Viac.

05.04

Všetko je o príbehoch alebo o sídliskovej kuchyni

Keď sa povie Stará Jedáleň, prvé, čo mnohých napadne, je skvelé jedlo. ​ Viac.

15.11

Stará jedáleň včera, dnes a zajtra

OZ Stará jedáleň buduje v Rači – Krasňany jedinečné komunitné nízkoprahové centrum „Stará jedáleň“, v ktorom budú môcť deti a mládež, ako aj iní obyvatelia komunity zmysluplne tráviť svoj voľný čas. Touto cestou by sme vás radi informovali, čo sa nám doteraz podarilo a ako sme použili darované finančné zdroje. Viac.

04.07

Inštalujeme nové Windows

Rekonštrukcia sa poriadne rozbehla. Práve montujeme nové okná. Lajkinte si náš Facebook a dozviete sa viac! https://www.facebook.com/starajedalen/ Viac.

31.05

Májový restaurant

Na sídlisku v Krasňanoch si z času na čas postavíme na jeden deň reštauráciu. Prečítajte si správu z tej májovej od Evy Jurdíkovej. Varili sme skvelé jedlo tento krát na podporu Starej Jedálne. Viac.

15.12

Nová strecha pod vianočný stromček

Stará jedáleň dostala tento rok najväčší darček pod stromček. Novú strechu! Ďakujeme všetkým priateľom, ktorí prišli s nami osláviť našu novú strechu a mrzli s nami v stánku Starej jedálne počas Vianočných trhov v Rači pred Nemeckým kultúrnym domom. Viac.

19.06

Rok Starej Jedálne

Obzreli sme sa za prvým rokom príprav nášho nízkoprahového centra pre decká Viac.

18.06

Graffiti workshop a Chalani z chatrče

Prišli sme na to, ako konečne zapojiť do nášho projektu aj deti. Aj deti z blízka aj deti z ďaleka, až z Moldavy nad Bodvou. Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.