S nami nie ste sami

S nami nie ste sami

Prosocia

Čo robiť ak Váš rodič zostane imobilný a vy musíte chodiť do práce? Radi by ste ho mali doma pri sebe, ale nemôžete si zdravotnícke pomôcky potrebné na jeho opateru dovoliť? Presne s tým Vám pomôže Prosocia. Umožníme, aby rodina zostala spolu.

Napíšte nám
Máme už
569,5
Vďaka
11 darcom
Chýba nám
1 430,5

Mnoho našich seniorov je imobilných, prípadne majú ťažké zdravotné problémy a ich rodiny si jednoducho nemôžu dovoliť zakúpiť potrebné zdravotnícke pomôcky. A práve pre to sme na Dobrej krajine aj my. Viac o projekte.

08.08

Keď sa zima spýta čo sme robili v lete...

...alebo keď sa nás to spýtate Vy. V lete ľudia právom oddychujú, zberajú nové sily do ďalších začiatkov a nápadov. Priznáme sa, že ani nevieme ako, ale aj my sme vedeli vtesnať malú dovolenku do inak mimoriadne aktívneho leta. Nuž, a prečo aktívneho? Viac.

20.06

Príbeh Agátky

Porozprávam Vám môj príbeh o opatrovaní. Dopredu však upozorňujem, že to nebude žiadne rozprávanie o tom, aké je to ťažké. To by som klamala. Ak chcete, nazvite ma večne pozitívnou, lebo tak to v mojom prípade aj je :) Viac.

27.04

Ja, opatrovateľka

Niekedy vie byť opatrovanie náročnou prácou či už fyzicky alebo psychicky, ale veľakrát sa všetka moja starostlivosť vracia v úžasných dávkach pozitívnej energie. Keď zrazu cítim, že klient ma berie ako rodinu, že sa na mňa spolieha, vie že moja dcérka bola minulý týždeň chorá a chce vedieť ako sa dnes má. Tieto momenty sú pre mňa nesmierne silné, lebo práve v týchto okamihoch sa z mojej práce stáva poslanie. Viac.

14.03

Kto sme?

Na Dobrej krajine sme novým členom, a preto by sme Vám veľmi radi predstavili naše životné poslanie. Poslanie Prosocie. Viac.