POMÁHAME S ÚSMEVOM

POMÁHAME S ÚSMEVOM

SMILE

Pomôžme vytvoriť funkčnú platformu pre rodičov dlhodobo chorých detí so zameraním sa na proces transplantácie kostnej drene, a informačno - praktické zázemie (praktické ukážky ošetrovania pacienta v domácom doliečovaní, príprava workshopov a seminárov pre rodičov, funkčná psychosociálna sieť, ...)

Napíšte nám
Máme už
0
Vďaka
0 darcom
Chýba nám
15 450

Projekt POMÁHAME S ÚSMEVOM je iniciatívou rodičov, ktorých deti prešli trasnplantáciou kostnej drene. Vieme aké náročné obdobie je to nielen pre detského pacienta, ale aj pre rodičov, ktorí svoje deti týmto procesom sprevádzajú. Vieme aké je dôležité pre rodičov dlhodobo chorých a liečených detí udržať si vnútornú silu a energiu, aby boli piliermi pre svoje deti. Projekt POMÁHAME S ÚSMEVOM je zacielený na rodičov so zámerom prinášať odborné, praktické informácie o procese kostnej drene. Počúvať, zdieľať sa a podporovať rodičov dlhodobo chorých a liečených detí na onkologických oddeleniach v BA, BB a v KE a na TJKD v BA. Ambíciou tejto iniciatívy je stať sa súčasťou medzinárodných asociácií. Viac o projekte.

10.02

Evička

Evička. 11 ročná slečna, ktorá sa ešte pred dvoma týždnami naháňala s kamoškami na školskom dvore a dnes už má za sebou prvé dávky chemoterapie. Viac.

07.04

Onkomaminky

Nikdy sa predtým nepoznali.. Každá je iná, ale spolu od prvého momentu tvoria jeden silný tím. Často sa cítia ako z inej planéty. Okrem vyčerpania a množstva preliatych sĺz, ich spája nádej, zvláštna blízkosť, súdržnosť a neskutočná sila, o ktorej žiadna z nich nikdy predtým ani netušila. Majú jeden cieľ, ktorý ich spája a spoločne sa plavia na jednej lodi. Každá na chvíľu preberie vedenie. Maminky z onkológie.. Viac.

08.03

Masáže s Ivkou

Okrem pravidelných štvrtkových návštev oddelenia transplantácie kostnej drene, ktoré už od augusta minulého roka prebiehajú, sme dnes zahájili daľšiu pravidelnú aktivitu a to masáže s Ivkou. Viac.

02.03

Socializačná miestnosť pomaly ožíva..

Jednou z najväčších udalostí, ktoré sa nám podarili uskutočniť v projekte POMÁHAME S ÚSMEVOM bola rekonštrukcia socializačnej miestnosti, ktorá nám otvorila bránu do ďaľších aktivít zameraných na ťažko skúšaných rodičov hospitalizovaných na Klinike detskej hematológie a onkológie v Bratislave. Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.