Zariaďujeme Budúcnosť INAK

Zariaďujeme Budúcnosť INAK

Nadácia Pontis - Budúcnosť INAK

Budúcnosť INAK pre všetky deti bez rozdielu. Pomôžte deťom, ktoré chcú, ale nemajú dostatok príležitostí, získať lepšiu budúcnosť.

Podporím
Napíšte nám

Náš cieľ na rok 2021

Máme už
0
Vďaka
0 darcom
Chýba nám
5 000

Budúcnosť INAK pre všetky deti bez rozdielu. Pomôžte deťom, ktoré chcú, ale nemajú dostatok príležitostí, získať lepšiu budúcnosť.

Viete, že aj žiak na základnej škole môže pomôcť svojmu regiónu či vyriešiť komunitný problém? Stačí mu dať iba príležitosť. Program Budúcnosť INAK preto prichádza do regiónov a komunít a svoje brány otvára žiakom a žiačkam vo veku 11 až 15 rokov, z rôznych prostredí, aby mohli zažiť svet nepoznaných inovácií a technológií a získať tie správne zručnosti a schopnosti, ktoré ich pripravia na lepšiu budúcnosť. Pretože veríme, že talenty sú všade, no príležitosti nie. Každý váš dar pomôže odhaliť ďalší mladý talent a dá mu príležitosť na budúcnosť, akú si zaslúži. Viac o projekte.

06.12

Otvorili sme prvé centrum Budúcnosť INAK

26. novembra sme spoločne s Mestom Trnava slávnostne predstavili unikátne mimoškolské centrum Budúcnosť INAK. V prvom ročníku svoje brány otvorí 25 deťom, aby mohli zažiť svet nepoznaných inovácií a technológií, ku ktorým by inak nemali prístup. Cieľom je, aby im centrum pomohlo rozvíjať rôzne zručnosti, ktoré nadobudnú prácou na vlastných projektoch. Procesom ich budú sprevádzať top osobnosti slovenského biznisu. Viac.

06.11

Novembrová výzva – daruj veci do Budúcnosti

Máte doma prachom zapadnuté hula-hop kruhy, detské knižky alebo staré tablety či smartfóny? Zbavte sa nepotrebných vecí, odľahčite si domácnosť a pošlite dobro ďalej. Mimoškolský klub Budúcnosť INAK otvárame oficiálne už koncom novembra (fanfáry). S pomocou architektov sme od leta prerábali a zdokonaľovali priestory klubu, avšak stále nám chýbajú maličkosti, ktoré by našim mladým účastníkom programu čo najviac spríjemnili chvíle strávené v klube. Viac.

25.10

Školáci v práci INAK

Viete, čo sa v uplynulých dňoch dialo vo Zvolene? Ôsmaci z tamojších škôl si počas 3 dní vyskúšali rôzne pracovné pozície podľa dosiahnutého stupňa vzdelania. Zažili, aké to je pracovať na vysokom poste i s metlou v parku. Prečítajte si, čo všetko školáci zažili i ako vidia po tejto skúsenosti svoju budúcnosť. Viac.

04.09

Naštartujte nás pred behom za Budúcnosť INAK

Už túto sobotu pobežíme nočnou Bratislavou na Telekom Night Run. Netrénujeme síce každý deň, ani sa nechystáme byť medzi prvými, ktorí prekonajú cieľovú rovinku. Pobežíme pre lepšiu budúcnosť detí, ktorým chýbajú príležitosti ukázať talent, ktorý sa v nich ukrýva. Naštartujte nás pred behom a podporte našu snahu, kľudne aj z pohodlia vašej obývačky. Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.