Darujte 1 hodinu cvičenia pre hendikepované deti

Darujte 1 hodinu cvičenia pre hendikepované deti

Centrum Natália

V Hlohovci prevádzkujeme rehabilitačné centrum pre deti s detskou mozgovou obrnou, oneskoreným vývojom a ďalšími neurovývojovými poruchami. Vďaka vašej pomoci budú môcť deti absolvovať rehabilitácie a cvičenia pravidelne.

Napíšte nám
Darovali ste
4 080,8
Vďaka
58 darcom
 

Pretáčanie, sedenie, chôdza, jedenie či obliekanie sú pre mnohých z nás samozrejmými činnosťami. Deti s detskou mozgovou obrnou, oneskoreným vývojom a ďalšími neurovývojovými poruchami ich však zvládajú často až po pravidelných cvičeniach a rehabilitáciách. V rehabilitačnom Centre Natália pomáhame rodinám s hendikepovaným dieťaťom ľahšie zvládať ich osud. Vďaka metóde TheraSuit a Bobath koncept, pod dohľadom certifikovaných fyzioterapeutiek deti napredujú a stabilizuje sa ich dosiahnutý pokrok. Aby sme mohli sprístupniť pravidelné rehabilitácie, potrebujeme aspoň čiastočne vykryť náklady spojené s odborníkmi a vybavením rehabilitačného centra. Každých 10 eur premeníme na 1 hodinu pre takéto dieťa. Ďakujeme. Viac o projekte.

15.02

Nové AMBULANTNÉ TERAPIE v Centre Natália

Centrum Natália má za sebou prvý polrok v nových priestoroch a dosiahnuté úspechy nás viedli k rozšíreniu a skvalitneniu ponúkaných služieb. Viac.

13.09

Novinka v Centre - doplnková terapia Snoezelen

Tešíme sa, že sa nám v Centre Natália podarilo zriadiť novú multisenzorickú miestnosť Snoezelen, v ktorej naši klienti s veľkou radosťou cvičia, hrajú sa či relaxujú. Viac.

18.07

Otvorenie nových priestorov rehabilitačného centra

Sme radi, že vďaka úspechom, ktoré dosiahlo centrum Nadácie Pomoc druhému v uplynulých rokoch, sa nám pred nedávnom podarilo otvoriť nové, väčšie a samostatné rehabilitačné centrum Natália. Viac.

26.04

Bojovník Martinko

Martinko je veľký hrdina, ktorý už deviaty rok zvádza ťažký boj s vážnym genetickým ochorením. Pravidelné rehabilitácie sú pre neho nevyhnutnosťou a práve vďaka Vašim darom mohol uplynulý mesiac Martinko absolvovať rehabilitačný pobyt TheraSuit v centre Nadácie Pomoc jeden druhému a posunúť sa tak zdravotne opäť o kúsok ďalej. Viac.

10.02

Filipkova nádej

Čo všetko prináša Filipkovi Váš dar a cvičenie Bobath konceptom v Centre Nadácie Pomoc jeden druhému. Viac.

04.12

Ako nám pomáhate

Handicap je nekonečný kolobeh vyšetrení, rehabilitácií, terapií, nákup dôležitých pomôcok, ktoré im skvalitnia život a na základe týchto výdavkov si nie každý môže dovoliť viac rehabilitačných cvičení v centre. Viac.

05.10

Naša pomocníčka žirafka Emily

Naše fyzioterapeutky pomáhajú deťom nielen v napredovaní, ale dokážu i vyčariť úsmev na tvári. A to i s Vašou pomocou. Trošku pomáha aj žirafka Emily... Viac.

06.07

Frajer v Centre

Doprajte radosť z cvičenia a prispejte na rehabilitačné pobyty pre handicapované deti. Pokroky sú nielen po fyzickej stránke ale aj po tej psychickej. Viac.

08.06

Ďalší absolvovaný pobyt

​Vďaka vašim príspevkom a Martinkovej odvahe, snaženiu a úsmevu na tvári, sa v Centre absolvoval ďalší pobyt. Viac.

07.05

Prvé kroky v TheraSuit obleku

Aj vďaka vašim 10-eurám absolvujú deti v Centre Nadácie Pomoc jeden druhému pravidelné cvičenia a rehabilitácie. Máme za sebou prvé kroky v TheraSuit obleku - pozrite si, ako to u nás vyzerá. Viac.

23.04

Pokroky v cvičení TheraSuit

Tešíme sa z viditeľného napredovania našich aktívnych cvičiacich, ktorým pomáha metóda TheraSuit. Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.