Nezastaviteľní

Nezastaviteľní

Nadácia Pontis

Zažili niečo, čo si mnohí z nás nevedia ani len predstaviť. Niečo, čo im úplne zmenilo život, ale ani to ich nezlomilo. Takí sú noví Nezastaviteľní, 13 ľudí s rôznymi príbehmi, ktorých spája jeden spoločný sen – aj napriek svojmu hendikepu neprestať aktívne športovať. Preto Birell pre takýchto ľudí už po druhýkrát organizuje charitatívny projekt Nezastaviteľní. Zapojte sa doň aj vy, pomôcť môžete už len svojím pohybom.

Napíšte nám
Darovali ste
7 514,19
Vďaka
6 darcom
 

Prekonať ťažkú chorobu, úraz alebo žiť s hendikepom a napriek tomu ostať silný a nevzdať sa, nie je vôbec jednoduché. Avšak zostať sám sebou, mať odhodlanie aktívne žiť a naďalej športovať, to je v povahe Nezastaviteľných. Reč je o 13 hendikepovaných zo Slovenska a Čiech, ktorých do rovnomenného projektu vybrala odborná komisia zložená zo zástupcov charitatívnych organizácii. Viac o projekte.

12.07

Pri žilinskom Vodnom diele vyrástla prvá Birell brána, ktorá pomáhala hendikepovaným

Počas víkendu, 7. – 9. júla, vyrástla pri Vodnom diele Žilina prvá Birell brána, ktorá pomáhala hendikepovaným. Projekt Nezastaviteľní svojím pohybom – či už pešo, na korčuliach alebo na bicykli – podporilo celkovo 14 836 ľudí. Za každý jeden prechod popod špeciálnu bránu, Birell ako organizátor projektu prispel 20 centov na účet Nezastaviteľných. Vďaka tomu sa za tento víkend podarilo vyzbierať 2 967,20 eur. Viac.

10.06

Už aj raper Bekim Aziri je Nezastaviteľný

Účastníci bicyklového festivalu na Slovensku – Birell BikeFest, ktorý sa konal posledný májový víkend v Kálnici, boli vskutku „Nezastaviteľní“. Tak ako po minulé roky, aj počas tohto 7. ročníka si diváci mohli celé 3 dni vychutnávať poriadnu dávku adrenalínu a zábavy. Na tohtoročnom BikeFeste mohli dokonca zažiť aj obdivuhodnú povahu známeho rapera, stand-up komika a bývalého bikera, Bekima Aziriho, ktorý sa predstavil v úlohe ambasádora charitatívneho projektu Nezastaviteľní. Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.