Cesta (k) samostatnosti

Cesta (k) samostatnosti

Stopy snov

Z krúžku do práce. Od starostlivosti k podpore. Od strachu k tolerancii. Vytvárame priestor pre dospelých ľudí s mentálnym znevýhodnením, aby mali rovnaké príležitosti ako ostatní - vytvoriť si domov, uplatniť sa v práci a budovať si vzťahy.

Napíšte nám
Darovali ste
4 199,34
Vďaka
50 darcom
 

Z krúžku do práce. Od starostlivosti k podpore. Od strachu k tolerancii. Vytvárame priestor pre dospelých ľudí s mentálnym znevýhodnením, aby mali rovnaké príležitosti ako ostatní - vytvoriť si domov, uplatniť sa v práci a budovať si vzťahy.

Stopy snov je občianske združenie, ktoré cez svoje programy podporuje dospelých ľudí s mentálnym znevýhodnením. Začali sme v roku 2010 ako dobrovoľnícky divadelný projekt. V súčasnosti majú Stopy snov 3 línie – Divadlo (tvorba inscenácií), Vzdelávanie (s využitím tvorivej dramatiky) a Osveta (organizácia výstav a edukatívnych podujatí na znižovanie predsudkov voči ľuďom s mentálnym znevýhodnením). Viac o projekte.

27.01

Výstava RozLož

Michala rada maľuje, má rada mačky a kávu. Preto výstava malieb mačiek v mačacej kaviarni! Viac.

03.11

Maťa Jakubcová: ako divadlo lieči

V divadle Ticho a spol. má domovskú scénu aj výnimočné zoskupenie Stopy snov. Na jeho čele stojí naša superhrdinka - Maťa Jakubcová. V čom je toto divadlo iné? Viac.

28.05

Nakuknite cez KUKÁTKO!

Čo by sa stalo, keby kozliatka v rozprávke neotvorili vlkovi? Vôbec nič. Nič zlé, nič dobré. Ale zomreli by od nudy. Viac.

27.03

Dnes je svetový deň divadla!

Divadlo je zdrojom zábavy, inšpirácie, informácií, poskytuje príležitosť vzdelávať sa a má schopnosť zjednotiť mnoho rôznych kultúr a národov. Viac.

13.03

TEXTil

Srdečne vás pozývame na výstavu Michaly Jariabkovej "TEXTil" Viac.

07.03

DRA.VEC

Je obohacujúce deliť sa so skúsenosťami a preto sme si vymysleli Dravca. Dramatickú divadelnú vec. Viac.

07.12

Kukátkom

Nakuknite kukátkom. Alebo ešte lepšie, otvorte dvere a postavte sa zoči-voči. Viac.

25.12

PATRÍCIA JARJABKOVÁ: Fúúú, dokonalé šťastie? Mne stačí šťastíčko

Patrícia Jarjabková ako členka divadla Stopy snov odpovedá na naše otázky v sérii Vianočných miniportrétov z Dobrej krajiny. Viac.

10.12

Multižánrový večer "Po stopách"

Prijímite pozvanie na multižánrový večer! Viac.

15.11

Po stopách

Mali sme trochu pauzu - divadelné prázdniny, po ktorých sme sa pomaly dostávali opäť do tempa. Do konca roka nás čaká ešte derniéra predstavenia "RaJ, alebo láska je mo-drina" a spoločenský večer "Po stopách". Viac.

16.05

Divadelné jednohubky - Restaurant day

Milí naši priaznivci, opäť vás pozývame, trochu netradične, do našeho divadelného bistra. Restaurant day si spolu s Dobrou krajinou skúsime už 4x. Viac.

14.02

Valentínsky RaJ

Čo je krajšie, ako si svojou blízkou dušou vychutnať inscenáciu o láske? Prísť si vychnutnať našu inscenáciu o láske. Pozývame Vás do divadla! Viac.

29.11

Pozvanie do divadla

Srdečne vás pozývame do divadla na inscenáciu "RaJ, alebo láska je modrina". Tešíme sa na Vás. Viac.

14.11

Portréty hercov

Pred časom nám skončila fotografická výstava s názvom N°6. A kedže november je mesiac fotografie, rozhodli sme sa, že vám portréty ukážeme. ĎAKUJEME že nás podporujete. Viac.

04.11

Vypredané!

Dnes sa opäť postavíme na javisko a už teraz vieme, že sa na nás bude pozerať plné hľadisko zvedavých divákov. Inscenácia RaJ, alebo láska je mo-drina, sa chystá uzrieť svetlo reflektorov. Pohodlne sa posaďte, vypnite si svoje mobilné telefóny a nechajte sa unášať príbehom o tom, čo nám behá hlavou počas príprav jednej premiéry. Viac.

12.10

Otvárame sezónu vo veľkom štýle!

Fotografická výstava, ktorá zachytáva 6 výnimočných rokov neobyčajnej divadelnej cesty divadelného zoskupenia Stopy snov. Viac.

12.05

Pozvanie na derniéru.

Je čas rozlúčiť sa s našim Princom. Príďte si to užiť s nami! Viac.

09.05

Taký obyčajný divadelný kolobeh

Malá geografická sonda do kolobehu divadla v prírode s fotkami zo zákulisia. Viac.

04.04

Výtvarné jednohubky

Stopy snov nie sú len divadlo a javisko. A tak vám predstavujeme a pozývame vás na vernisáž výstavy "Výtvarné jednohubky"! Príďte si nás vychutnať! Viac.

19.11

Divadelná sezóna v plnom prúde!

Divadelná sezóna nám začala a my sme opäť naplno na javisku. Viac.

28.05

Úspešná sezóna

Máme za sebou divadelnú sezónu 2014/2015. Pre Stopy snov už piatu v poradí. Toto všetko ja za nami a tešíme sa na to, čo príde. Viac.

09.03

"Princ kde si?"

"Princ kde si?" astrálna komédia Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.