Hudba pre krajší svet ľudí so zdravotným znevýhodnením

Hudba pre krajší svet ľudí so zdravotným znevýhodnením

DSS Integra

Cieľom projektu je zakúpenie špeciálnych muzikoterapeutických nástrojov, vďaka ktorým bude svet ľudí s ťažkým zdravotným znevýhodnením o niečo krajší.

Napíšte nám
Darovali ste
1 388,36
Vďaka
35 darcom
 

Cieľom projektu je zakúpenie špeciálnych muzikoterapeutických nástrojov, vďaka ktorým bude svet ľudí s ťažkým zdravotným znevýhodnením o niečo krajší.

Projekt sa zameriava na zakúpenie špeciálnych muzikoterapeutických nástrojov, vďaka ktorým chceme zlepšiť kvalitu života ľudí s ťažkým zdravotným znevýhodnením v našom zariadení. Hudba lieči a aktivizuje. Dotýka sa nás tak hlboko ako žiadne iné umenie. Pre ľudí s ťažkým zdravotným znevýhodnením je hudba silný stimul, ktorý robí ich svet pestrejším a farebnejším. Je to spôsob, akým môžu dať najavo svoje pocity i vtedy, keď ich nedokážu vyjadriť slovami. Viac o projekte.

30.01

Poďakovanie

Veľká vďaka patrí všetkým Vám, darcom, ktorí ste podporili náš projekt v roku 2019! Viac.

16.09

Tábor s dobrovoľníkmi

Dobrovoľnícky tábor Inex nám aj tento rok priniesol super zážitky. Spoznali sme nových ľudí, zasúťažili sme si, zabavili sme sa a spoznali nové miesta a kultúry. Viac.

19.08

Rehabilitujeme

Dôležitou súčasťou každodenného života našich klientov je aj rehabilitácia. Viac.

19.06

Naše mesto

V piatok, 7.6.2019, sme si zašportovali s dobrovoľníkmi počas akcie Naše mesto. Viac.

22.01

Náš rok 2018

Náš rok 2018 bol plný krásnych zážitkov. Spoznali sme veľa nových ľudí, s ktorými sme strávili mnoho perfektných chvíľ. Už teraz sa tešíme, čo prinesie ďalší rok. Viac.

14.02

Valentínska párty

Aj tento rok sme zažili úžasnú valentínsku párty s našimi kamarátmi. Viac.

02.10

Fotograf

Hoci má Róbert ťažké zdravotné postihnutie, ktoré ho vo viacerých oblastiach limituje, drieme v ňom duša umelca. Napĺňa ho práca s rôznymi výtvarnými technikami a materiálmi, ktorej výsledkom sú zaujímavé výtvory odrážajúce jeho vnímanie reality a estetické cítenie. Viac.

30.06

25 rokov DSS Integra

Dňa 29.6.2017 sme vo veľkom oslávili 25. výročie DSS Integra. Viac.

31.03

Deň bláznov

Dnes sme si spolu s dobrovoľníkmi z Medzinárodnej dobrovoľníckej organizácie Inex Slovakia pripomenuli „deň bláznov“, ktorý sa niesol v duchu klaunov. Viac.

28.02

Fašiangový ples v Integre

Každý ples v sebe nosí noblesu, ale aj neviazanú zábavu. My v Integre sme 28.2.2017 tiež zavŕšili plesovú sezónu tretím ročníkom slávnostného plesu v Integre. Viac.

12.09

Medzinárodný dobrovoľnícky tábor

Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých Integra sa aj tento rok stal na dva týždne prechodným domovom pre skupinu dobrovoľníkov zo zahraničia. Viac.

Čo ďalej

Ak Vás tento projekt nezaujal, pozrite si ďalšie alternatívy v rámci rovnakej témy.
Z každého daru bude 5 % použitých na vykrytie nákladov s verejnou zbierkou a správou portálu DobraKrajina.sk. Ďakujeme.