Generálni partneri

Nadácia ESET

Nadácia ESET

Hlavným cieľom Nadácie ESET je pomáhať najmä komunitám a organizáciám na Slovensku, ale aj jednotlivcom prekonávať výzvy a dosahovať nové méty. Medzi aktivity Nadácie ESET patrí primárne rozvíjanie vzdelania v oblasti informačných technológií, ochrana zdravia, ako aj podpora projektov týkajúcich sa občianskej spoločnosti.Hlavní partneriPartneri

Tvrdak Race

Tvrdak Race

Tvrďák je prekážkový beh, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom otestovať si fyzickú a mentálnu odolnosť a naučiť ich prekonávať prekážky. Iba prekonaním prekážok sa posunieš ďalej.

Martinus.sk

Martinus.sk

Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku - nielen v počte predaných kníh, návštevnosti, ale hlavne v počte dostupných titulov (aktuálne je ich viac ako 200-tisíc). Knihy predávajú už od roku 1990 a v roku 2001, medzi prvými v krajine, spustili predaj cez internet.

Sashe.sk

Sashe.sk

SAShE.sk je projekt, ktorý sprostredkováva predaj ručne robených vecí od šikovných dizajnérov, remeselníkov a výrobcov, ktorí fungujú na tomto webe ako samostatní predajcovia.

Ateliér Srdiečkovo

Ateliér Srdiečkovo

Srdiečkovo ponúka slovenskú "hand made" tvorbu, okrem iného aj vo svojom výnimočnom kamennom obchodíku v srdci Stupavy. Nájdete u nich originálne dekorácie, šperky a doplnky.

SME.sk

SME.sk

Denník SME vznikol už v roku 1993 a jedným z najčítanejších denníkov na Slovensku. Jeho online verzia SME.sk denne sprostredkúva čitateľom rýchle správy zo Slovenska, sveta aj jednotlivých regiónov.

UniCredit Bank

UniCredit Bank

Sme silná európska skupina s jednoduchým modelom komerčného bankovníctva, ktorý ťaží z korporátneho a investičného bankovníctva a poskytuje klientom unikátnu obchodnú sieť v západnej, strednej a východnej Európe.

Ponúkame lokálne znalosti i medzinárodný dosah. Sprevádzame a podporujeme 26 miliónov klientov po celom svete. Poskytujeme im bezkonkurenčný prístup k našim bankám na 14 kľúčových trhoch, rovnako ako i v ďalších 18 krajinách po celom svete.