Generálni partneri

Nadácia ESET

Nadácia ESET

Hlavným cieľom Nadácie ESET je pomáhať najmä komunitám a organizáciám na Slovensku, ale aj jednotlivcom prekonávať výzvy a dosahovať nové méty. Medzi aktivity Nadácie ESET patrí primárne rozvíjanie vzdelania v oblasti informačných technológií, ochrana zdravia, ako aj podpora projektov týkajúcich sa občianskej spoločnosti.Hlavní partneri

Nezastaviteľní by Birell

Nezastaviteľní by Birell

Cieľom projektu Nezastaviteľní je motivovať zdravých ľudí k tomu, aby športovali a tým pomohli hendikepovaným. Nezastaviteľní veria, že aj s pomocou verejnosti získajú špeciálne športové vybavenie, ako napríklad handbike, monoski alebo sledge bežky.

NaturaMed Pharmaceuticals

NaturaMed Pharmaceuticals

Spoločnosť NaturaMed Pharma AS založil v Nórsku v roku 1991 Knut-Erik Karlsen, ktorý zákazníkom ponúkol v Nórsku vyrábané výživové doplnky a výrobky s obsahom prvotriednych omega-3. To, čo pôvodne začalo v Nórsku ako skromný projekt jedného muža, sa postupne rozrástlo na jeden veľký, medzinárodný podnik s miliónmi zákazníkov.

Business Leaders Forum

Business Leaders Forum

Business Leaders Forum (BLF) je neformálnym združením firiem, ktoré sa zaväzujú byť lídrami v presadzovaní princípov zodpovedného podnikania. Oficiálne vzniklo v apríli 2004 ako výsledok snahy o vytvorenie doposiaľ neexistujúcej platformy podnikateľských subjektov pôsobiacich na území Slovenskej republiky, ktorá by bola vzorom a garantom zodpovedného podnikania na Slovensku.Partneri

Rádio Expres

Rádio Expres

Rádio Expres je od posledného štvrťroka 2002 najpočúvanejším komerčným rádiom a od polovice roku 2005 najpočúvanejšie rádio na Slovensku. V jeho vysielaní nájdete iba tie najväčšie hudobné hity, najaktuálnejšie spravodajstvo a dopravný servis počas celého dňa.

The Slovak Spectator

The Slovak Spectator

The Slovak Spectator sú jediné noviny na Slovensku vydávané v anglickom jazyku. Venujú sa miestnym správam, kultúre a podnikaniu. Každé 2 týždne ich vydáva spoločnosť The Rock, s.r.o.

Tvrdak Race

Tvrdak Race

Tvrďák je prekážkový beh, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom otestovať si fyzickú a mentálnu odolnosť a naučiť ich prekonávať prekážky. Iba prekonaním prekážok sa posunieš ďalej.

Martinus.sk

Martinus.sk

Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku - nielen v počte predaných kníh, návštevnosti, ale hlavne v počte dostupných titulov (aktuálne je ich viac ako 200-tisíc). Knihy predávajú už od roku 1990 a v roku 2001, medzi prvými v krajine, spustili predaj cez internet.

Sashe.sk

Sashe.sk

SAShE.sk je projekt, ktorý sprostredkováva predaj ručne robených vecí od šikovných dizajnérov, remeselníkov a výrobcov, ktorí fungujú na tomto webe ako samostatní predajcovia.

Ateliér Srdiečkovo

Ateliér Srdiečkovo

Srdiečkovo ponúka slovenskú "hand made" tvorbu, okrem iného aj vo svojom výnimočnom kamennom obchodíku v srdci Stupavy. Nájdete u nich originálne dekorácie, šperky a doplnky.

ZľavaDňa.sk

ZľavaDňa.sk

ZľavaDňa je najúspešnejší slovenský portál v rámci e-commerce v strednej Európe, ktorý je už viac ako šesť rokov jednotka v hromadnom nakupovaní na domácom trhu. Víziou portálu je uľahčovať ľuďom život a prinášať im viac zážitkov, chutí a oddychu za najlepšiu cenu.

Pohoda Festival

Pohoda Festival

Pohoda je umelecký festival na ktorom sa alternatíva, indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom.

o2

o2

O2 prišlo na trh vo februári 2007 ako tretí operátor. Od začiatku svojho pôsobenia prináša riešenia, otvorenú komunikáciu a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. S jednoduchým portfóliom produktov sa snaží systematicky meniť pravidlá mobilnej komunikácie.