Generálni partneri

Nadácia ESET

Nadácia ESET

Hlavným cieľom Nadácie ESET je pomáhať najmä komunitám a organizáciám na Slovensku, ale aj jednotlivcom prekonávať výzvy a dosahovať nové méty. Medzi aktivity Nadácie ESET patrí primárne rozvíjanie vzdelania v oblasti informačných technológií, ochrana zdravia, ako aj podpora projektov týkajúcich sa občianskej spoločnosti.Hlavní partneri

Nezastaviteľní by Birell

Nezastaviteľní by Birell

Cieľom projektu Nezastaviteľní je motivovať zdravých ľudí k tomu, aby športovali a tým pomohli hendikepovaným. Nezastaviteľní veria, že aj s pomocou verejnosti získajú špeciálne športové vybavenie, ako napríklad handbike, monoski alebo sledge bežky.

Business Leaders Forum

Business Leaders Forum

Business Leaders Forum (BLF) je neformálnym združením firiem, ktoré sa zaväzujú byť lídrami v presadzovaní princípov zodpovedného podnikania. Oficiálne vzniklo v apríli 2004 ako výsledok snahy o vytvorenie doposiaľ neexistujúcej platformy podnikateľských subjektov pôsobiacich na území Slovenskej republiky, ktorá by bola vzorom a garantom zodpovedného podnikania na Slovensku.Partneri

Rádio Expres

Rádio Expres

Rádio Expres je od posledného štvrťroka 2002 najpočúvanejším komerčným rádiom a od polovice roku 2005 najpočúvanejšie rádio na Slovensku. V jeho vysielaní nájdete iba tie najväčšie hudobné hity, najaktuálnejšie spravodajstvo a dopravný servis počas celého dňa.

The Slovak Spectator

The Slovak Spectator

The Slovak Spectator sú jediné noviny na Slovensku vydávané v anglickom jazyku. Venujú sa miestnym správam, kultúre a podnikaniu. Každé 2 týždne ich vydáva spoločnosť The Rock, s.r.o.

Tvrdak Race

Tvrdak Race

Tvrďák je prekážkový beh, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom otestovať si fyzickú a mentálnu odolnosť a naučiť ich prekonávať prekážky. Iba prekonaním prekážok sa posunieš ďalej.

Martinus.sk

Martinus.sk

Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku - nielen v počte predaných kníh, návštevnosti, ale hlavne v počte dostupných titulov (aktuálne je ich viac ako 200-tisíc). Knihy predávajú už od roku 1990 a v roku 2001, medzi prvými v krajine, spustili predaj cez internet.

Sashe.sk

Sashe.sk

SAShE.sk je projekt, ktorý sprostredkováva predaj ručne robených vecí od šikovných dizajnérov, remeselníkov a výrobcov, ktorí fungujú na tomto webe ako samostatní predajcovia.

Ateliér Srdiečkovo

Ateliér Srdiečkovo

Srdiečkovo ponúka slovenskú "hand made" tvorbu, okrem iného aj vo svojom výnimočnom kamennom obchodíku v srdci Stupavy. Nájdete u nich originálne dekorácie, šperky a doplnky.

ZľavaDňa.sk

ZľavaDňa.sk

ZľavaDňa je najúspešnejší slovenský portál v rámci e-commerce v strednej Európe, ktorý je už viac ako šesť rokov jednotka v hromadnom nakupovaní na domácom trhu. Víziou portálu je uľahčovať ľuďom život a prinášať im viac zážitkov, chutí a oddychu za najlepšiu cenu.

Pohoda Festival

Pohoda Festival

Pohoda je umelecký festival na ktorom sa alternatíva, indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom.

NaturaMed Pharmaceuticals

NaturaMed Pharmaceuticals

Spoločnosť NaturaMed Pharma AS založil v Nórsku v roku 1991 Knut-Erik Karlsen, ktorý zákazníkom ponúkol v Nórsku vyrábané výživové doplnky a výrobky s obsahom prvotriednych omega-3. To, čo pôvodne začalo v Nórsku ako skromný projekt jedného muža, sa postupne rozrástlo na jeden veľký, medzinárodný podnik s miliónmi zákazníkov.

SME.sk

SME.sk

Denník SME vznikol už v roku 1993 a jedným z najčítanejších denníkov na Slovensku. Jeho online verzia SME.sk denne sprostredkúva čitateľom rýchle správy zo Slovenska, sveta aj jednotlivých regiónov.

UniCredit Bank

UniCredit Bank

Sme silná európska skupina s jednoduchým modelom komerčného bankovníctva, ktorý ťaží z korporátneho a investičného bankovníctva a poskytuje klientom unikátnu obchodnú sieť v západnej, strednej a východnej Európe.

Ponúkame lokálne znalosti i medzinárodný dosah. Sprevádzame a podporujeme 26 miliónov klientov po celom svete. Poskytujeme im bezkonkurenčný prístup k našim bankám na 14 kľúčových trhoch, rovnako ako i v ďalších 18 krajinách po celom svete.