Keďže prázdniny nám ubehli ako voda, lúče slnka na oblohe pomaly vymizli, musíme nechať priestor pani Jeseni, aby si urobila svoju prácu a spestrila nám našu krásnu krajinu. Po lete strávenom v bazéne, v parku a v prírode našim detičkám dobre padne aj menší oddych.

Preto sme sa rozhodli privítať nový školský rok aj s novými povinnosťami rôznymi kreatívnymi aktivitami. Okrem toho, že sme s deťúrencami vyrobili pestrofarebné rozvrhy, ktoré učarovali najmä prváčikom, rozhodli sme sa skrášliť si našu herničku aj vlastnoručne vyrobeným obrazom. Pomocou akrylových farieb a servítkovej techniky vznikol krásne a pútavé dielko s viacerými životnými múdrosťami. Veríme, že aj tento obraz bude pomáhať našim deťom zabudnúť na svoje trápenia a vnesie do ich srdiečok kopec pozitívnej energie a lásky.

Staňte sa aj Vy našim „dobrým" darcom!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Za každé euro pomôžete naordinovať deťom hru, ktorá uľahčí dostať sa z ich trápenia a vyliečiť boľavé srdiečka.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!