Dnes sa opäť postavíme na javisko a už teraz vieme, že sa na nás bude pozerať plné hľadisko zvedavých divákov. Inscenácia RaJ, alebo láska je mo-drina, sa chystá uzrieť svetlo reflektorov. Pohodlne sa posaďte, vypnite si svoje mobilné telefóny a nechajte sa unášať príbehom o tom, čo nám behá hlavou počas príprav jednej premiéry.

Prvý polrok tohto roka sme sa stretávali a snívali o novej inscenácii, leto sme si užili a oddýchli a od septembra sme tvrdo makali, aby sme vám dnes mohli oznámiť, že predpremiéra a premiéra inscenácie RaJ, alebo láska je mo-drina je vypredaná!

Naša siedma divadelná sezóna sa bude niesť v "Šejkspírovskom" duchu.

Cesta (k) samostatnosti
Chýba ešte 564,64 €

Cesta (k) samostatnosti

Stopy snov

Z krúžku do práce. Od starostlivosti k podpore. Od strachu k tolerancii. Vytvárame priestor pre dospelých ľudí s mentálnym znevýhodnením, aby mali rovnaké príležitosti ako ostatní - vytvoriť si domov, uplatniť sa v práci a budovať si vzťahy.

Náš "RaJ" je o láske, strachu, samote a túžbe. Ale hlavne o tom, že vôbec nie je podstatné kto bude Júlia. Téma lásky sa nás týka všetkých rovnako, ale nie všetci máme rovnaké skúsenosti. A tak, to majú aj naši herci. Niekto to vníma viac radostne, niekto sa trochu trápi. Miera vnímania lásky sa nedá odmerať.

Naši herci sa k celej téme zodpovedne postavili. Vedia, že je to nich, o vzťahoch, že hrajú samých seba. V inscenácii je veľa vtipu a radosti a verím, že to divák pocíti…

Prajem "RaJu" veľa slávnych chvíľ na javisku, dojatých divákov, ale hlavne lásky!

Tak teda tfuj, tfuj, tfuj, ide sa na to!Nenechajte si nás ujsť. TU sa vždy dozviete, kedy hráme.

Ďakujeme vám za podporu.

Vaše stopy