Dobrovoľnícke centrum CARDO usporiadalo jubilejný 10. ročník podujatia Dobrovoľník roka v bratislavskej Redute pod záštitou ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslava Lajčáka slávnostne odovzdali ceny v deviatich kategóriách.

Podujatie je prejavom úcty a vďaky dobrovoľníkom, ktorí bez nároku na odmenu vo svojom voľnom čase a v prospech iných vykonávajú nejakú činnosť.

Majú choré srdiečko, ale chcú byť ako iné deti
Chýba ešte 3 194 €

Majú choré srdiečko, ale chcú byť ako iné deti

Klub detskej nádeje

Pomôžte svojím darom 70 malým pacientom s kardiologickým ochorením. Vďaka vám zažijú atmosféru na letnom tábore a iné pekné zážitky.

vladkoA v jednej z nich máme nášho VÍŤAZA :)
Dobrovoľníkom roka v oblasti vzdelávania a životného prostredia je Vlado Chudoba, ktorý pôsobil ako vedúci v tábore pre kardiologických pacientov a stal sa vedúcim dobrovoľníkov na kardiologickom oddelení na Kramároch. GRATULUJEME!

"Vlado sa venuje dobrovoľníctvu od roku 2012, kde bol ako vedúci v tábore pre kardiologických pacientov. Stal sa vedúci dobrovoľníkov na kardiologickom oddelení na Kramároch, kde sa stará o chod oddelenia a snaží sa vytvoriť to najlepšie prostredie pre deti aj dobrovoľníkov. Zapája sa aj do akcií v rámci nemocnice ako sú rozdávanie darčekov, Mikuláš a iné akcie pre hospitalizované deti v nemocnici. Vlado je tiež skaut, kde vedie svorku vĺčat. Vladko je pritom učiteľom fyziky na základnej škole a Gymnáziu a robí si PhD z environmentálnej fyziky. Organizuje víkendové pobyty na rôzne témy za účelom neformálneho vzdelávania. Pomocou všetkých hier, tém a aktivít sa deťom snaží ukázať správne hodnoty a ukázať na dobré cnosti, aby z nich vyrástli dobrí a slušní ľudia."

Vladkovi gratulujeme a ďakujeme za jeho pomoc, nadšenie a entuziazmus. Je pre nás mnohých obrovoským vzorom. A ďakujeme aj Vám, našim podporovateľom, lebo bez Vás a Vašej pomoci, by žiadne tábory pre deti nebolo možné realizovať.