A už je to opäť tu. December, čarovné obdobie dýchajúce Vianocami. Každý z nás sa na tieto sviatky teší, vychutnáva si plnými dúškami rodinnú pohodu a vianočnú atmosféru, ktorú milujú predovšetkým deti. Žiaľ nie všetky majú to šťastie.

Práve pre ďeťúrence v našom zariadení je toto obdobie hádam jedným z najťažších, pretože ho nemôžu stráviť v kruhu svojich najbližších. Preto sa ešte viac než inokedy snažíme deťom pomôcť na tieto nepríjemné pocity nemyslieť a zabudnúť. Vyrábame rôzne vianočné ozdoby, pripravujeme spolu vianočné dobroty a s očakávaním píšeme Ježiškovi. Tento rok sme sa rozhodli v rámci terapie hrou vlastnoručne vyrobiť adventný kalendár plný sladkých dobrôt a prekvapení. Deti sa veľmi tešia, pretože ich každý deň čaká nejaká drobnosť, ktorá im vyčarí úsmev na tvári.

Pomôžte nám spríjemniť najkrajšie sviatky v roku detičkám, ktorým nebola dopriata rodičovská láska.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 282,54 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

ĎAKUJEME, ŽE POMÁHATE POMÁHAŤ!