Dnes začína Veľkonočné trojdnie. Počas posledných týždňov sme vyrábali Vecičky s Dušou, aby skrášlili Vaše príbytky a navodili u vás čarovnú atmosféru jari. Tak vstúpte do Veľkej noci spolu s nami. Krásne sviatkovanie vám prajeme.

Takto pozerá z okna rehabilitačného strediska Vstúpte, n. o. v Malackách. Renátkina sliepočka, vedľa nej Vierkine kraslice a čakáme, že z vajíčok sa vyliahnu Miškove kuriatka. Ako to celé vznikalo?

Strecha pre Vecičky s Dušou
Chýba ešte 5 450 €

Strecha pre Vecičky s Dušou

Vstúpte

Milý dobrodarca, už dlho pátrame v zastúpení nášho Sherlocka Holmesa (Peťka s Downovým syndrómom) po ľuďoch ako si Ty. Tých, ktorí sa stávajú pre nás anjelmi a pomáhajú nám zvládnuť náročné situácie. Tých, ktorí nás povzbudzujú v práci, v rozvíjaní našich zručnosti. Tých, ktorí sa podelia a povzbudia nás aj finančnými darmi, vďaka ktorým zlepšujeme naše služby. Tých, vďaka ktorým sú dni našich kamarátov s mentálnym postihnutím naplnené. Našli sme Ťa. Ďakujeme :-)

Miško a jeho kuriatka

Miško je náš kamarát, ktorého v centre milujeme. Má vždy dobrú náladu a úžasný zmysel humor. Je priateľský a veľmi šikovný. V tomto období sa pod jeho rukami vyliahli tieto chutné okaté kuriatka. Čo poviete? A Miškova pozitívna energia je aj v mnohých domácnostiach spolu s nimi.


Vierka tvorila kraslice

Vierka, ktorá patrí medzi naše kamarátky s Downovým syndrómom a v pondelok sme ju vyzdvihli aj v príspevku, napriek svojmu výraznému zrakovému hendikepu obľubuje mravenčiu prácu. Okrem toho, že vyrába stromčeky šťastia. Zo všetkého najradšej. A pred Veľkou nocou kraslice.

Renátka plnila sliepočky

Ušiť základ pre textilnú sliepočku Renátke pomôže asistentka, jej naplnenie a dotvorenie celkového vzhľadu je už potom pre našu Renátku hračkou.

Veľkonočná krása z chránenej dielne


Krásne veľkonočné sviatky Vám prajú "vstupáci" z Malaciek.