Keďže jar je už v plnom prúde snažíme sa s detičkami využiť toto krásne počasie a tráviť čo najviac času vonku v prírode. Ako iste viete, hra a hrové činnosti na čerstvom vzduchu dokážu s detskou dušičkou narobiť divy, preto je aj v týchto mesiacoch nevyhnutnou súčasťou nášho života.

Pekné počasie využívame najmä na športové hry, medzi najobľúbenejšie samozrejme patrí futbal , kolobežky ale aj korčuľovanie či prechádzky. Preto veľmi veľa času trávime v mestskom parku, na futbalovom ihrisku či v lese. Deti tak majú možnosť vyvetrať si hlavy, načerpať energiu do boja so svojimi starosťami a problémami, ktoré trápia ich malé zranené dušičky. Týmto aktivitám sa môžeme venovať práve vďaka Vašej pomoci a podpore za ktorú sme Vám nesmierne vďační. Vážime si každý dar a keďže máme tú česť byť súčasťou matchingovej kampane, o to viac sa tešíme, že Vaše dary prichádzajú pravidelne a tým pomáhajú dvojnásobne.

Ďakujeme, že pomáhate pomáhať!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 282,54 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.