Už žiadne mince a papieriky po vreckách. Za platbu v každom obchode, stánku aj reštaurácii jednoducho pípnete svoju kreditku. Dokonca aj v stánku na Miletičke či za pivo na koncerte. Čo sa v takomto svete stane s neziskovkami a ich zbierkami či ľuďmi bez domova s časopisom Notabene na rohu ulice?

Aj neziskový sektor sa musí prispôsobovať novým trendom a technológiám. Už od momentu, kedy sme si pred dvoma rokmi v stane DobraKrajina.sk na Pohode vyskúšali prvé darcovské bezkontaktné pokladničky VISA sme vedeli, že organizácie takéto riešenia naozaj potrebujú. Ako to však spraviť tak, aby bolo darovanie jednoduché, rýchle, bezkontaktné, bezdrôtové a zároveň nelimitovalo darovanú sumu?

Na pomoc nám prišla práve UniCredit Bank. Vďaka nim teraz máme ako prví na Slovensku päť krásnych nových terminálov s darovacou appkou DobraKrajina.sk. Terminály budeme využívať na všetkých našich akciách, aby ste aj vy mohli pomáhať bezkontaktne a nemuseli si lámať hlavu s "kešom." A s radosťou ich požičiame aj organizáciám z DobraKrajina.sk.

Dobrá krajina
Chýba ešte 14 766,38 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Test vo veľkom štýle

Darovacie terminály sa prvý krát predvedú na Globsec Bratislava Forum už 6. až 8. júna. Od štvrtka do soboty budú mať návštevníci konferencie možnosť pomáhať dotykom a podporiť jeden z projektov z DobraKrajina.sk, ktoré menia Slovensko na lepšie miesto.

Aj ty v IT vďaka darom dostane na IT odbory až 30% dievčat, Demagog.sk overí pravdivosť výrokov obľúbených aj neobľúbených politikov a Generácia 3.0dostane najlepšie vzdelávacie prístupy medzi 1500 učiteľov.

Partneri: