Špeciálny vianočný taxík sa vracia do bratislavských ulíc. Za DAR a dobrý pocit sa môžeš odviezť so slovenskými osobnosťami. Pridaj sa a dopraj si zážitky z darovania. Začíname na #GivingTuesday - lebo darovanie je zážitok :)

Je dokázané, že ak pomáhame iným, cítime sa šťastnejší. S Dobrou krajinou môže byť darovanie zážitkom. Aký zážitok si vyberieš je len na tebe. Dnes máme o dôvod naviac darovať – je #GivingTuesday! Najväčšia oslava dobrých skutkov na svete. Tak sa pripoj:

#dnesdarujem

Dobrá krajina
Chýba ešte 3 890,89 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Pre zážitky z darovania nikam chodiť nemusíš. KLIKAJ web DobraKrajina.sk, VYBER Si projekt a jednoducho DARUJ. Trvá to jen minútu, ale dobrý pocit zostane minimálne do Vianoc.

Každý projekt, ktorý nájdeš na DobráKrajina.sk je overený, schválený správnou radou Dobrej krajiny a pomáha tam, kde to najviac treba. Každý cent ide na pomoc ľuďom so znevýhodnením, boj proti chudobe a korupcii, podporu vzdelávania alebo menšie komunitné projekty.

#vianocnytaxik

Do ulíc hlavného mesta sa vracia vianočný taxík. Jazdou za DAR a dobrý pocit podporíš neziskovky z DobráKrajina.sk a nudnú jazdu taxíkom ti oživí jedna zo známych tvárí.

Už ťa viezla Táňa Pauhofová, Milan „Junior" Zimnýkoval, Veri Ostrihoňová, Zuzka Vačková či Juraj Bača? Objednávaj #vianocnytaxik. Iba počas decembra v aplikácii HOPIN (nájdeš ho označený sánkami).

Každý tvoj dar v taxíku sa navyše ráta 2x – zdvojnásobí ho totiž firma NaturaMed Pharmaceuticals. Pomôžeš tak hneď dvojnásobne! O nedostatok kešu sa tiež báť nemusíš. Vďaka UNIcredit Bank daruješ aj kartou, mobilom či hodinkami.

Ešte si nedaroval? Inšpiruj sa odporúčaniami

Veronika Cifrová Ostrihoňová podporuje Centrum Slniečko. Pomáha tak deťom, ktoré sa stali svedkami násilia či boli dokonca jeho obeťou. Pomôž aj ty liečiť detské duše TU.

Zuzka Vačková si zase vybrala Nezábudku. V nej nájde útočisko 50 detí s ťažkým zdravotným znevýhodnením. Už 10 eur umožní 2 špeciálne terapie. Pridaj sa TU.

Matúš Krnčok sa rozhodol pre NepočujúceDieťa.sk. Organizáciu, vďaka ktorej dokážu aj nepočujúce deti rozprávať, čítať a dokonca aj počuť. Ak sa im pomôže do 3 rokov, majú šancu. Daj im ju aj ty TU.

Stano Staško zvolil Mládež ulice. Sám sa od svojich 16-tich venoval mladým ľuďom z ulice a preto presne vie, ako veľmi pomáha mať podporu pri ceste k dospelosti. Podaj pomocnú ruku TU.

Tánička Pauhofová zase podporí projekt DORKA BAGS. Tašky z neužitočného reklamného baneru šijú v košickom Centre Dorka ženy v núdzi. Pomáha im to postaviť sa na nohy a osamostatniť sa. Pomôž aj ty.

Partneri kampane: