My deti, ktoré sme bohužiaľ zatiaľ v živote neokúsili veľa radosti a lásky sa každému jednému z Vás, ktorí ste nám pomohli, chceme z celého srdiečka poďakovať.

Vďaka Vám sme sa mohli každý deň zahrať s krásnymi hračkami, vďaka Vám sme aspoň na chvíľu zabudli na to čo nás ťaží a trápi a vďaka Vám sa naše zranené duše postupne zoceľujú a napĺňajú láskou.

Všetkým našim darcom chceme v mene detí, zamestnancov a priaznivcov Centra Slniečko úprimne poďakovať za každý jeden dar, prostredníctvom ktorého pomáhame robiť svet detí krajším a zaželať krásne prežitie Vianočných sviatkov plných šťastia, radosti a predovšetkým detských úsmevov. V našom krízovom stredisku tomu tak určite bude a to aj vďaka Vám, ktorý ste nás už svojim darom potešili, alebo ešte potešíte:)

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.