Milí naši priaznivci a podporovatelia. Rok 2017 uplynul ako voda a my sme vďaka vám a vašej podpore zrealizovali pätnásty ročník kardio tábora. Zo srdca Vám Ď*A*K*U*J*E*M*E a do roku 2018 želáme veľa úspechov, pohody a najmä zdravia. Ale späť k nášmu táboru...

Tábor

Majú choré srdiečko, ale chcú byť ako iné deti
Chýba ešte 3 194,47 €

Majú choré srdiečko, ale chcú byť ako iné deti

Klub detskej nádeje

Pomôžte svojím darom 70 malým pacientom s kardiologickým ochorením. Vďaka vám zažijú atmosféru na letnom tábore a iné pekné zážitky.

Tábor sa niesol v znamení cestovania vo vesmíre. Tento tábor bol doslova dobrodružstvom na vzdialených planétach. A že to bola nezabudnuteľná cesta... :)

Cestovali sme v termine od 30.7. do 9.8.2017 v súhvezdi Ružomberok na hviezdnej lodi zvanej Penzion Gejdák. Zostava 34 neuveriteľne talentovaných a odvážnych detí s kardiologickým ochorením a ich súrodencov ukázala, že cestovanie vo vesmíre zvládnu ľavou zadnou. Cestou ich sprevádzalo 11 vedúcich (generálov), ktorí zase vytvorili skvelý kolektív a dopomohli spraviť ďalší nezabudnuteľný zážitok pre deti.

Výcvik, hry, no aj disciplina doviedla tento tím ku vysnívanému cielu, pre ktoré bojovali ako len mohli. Napínavý príbeh sa začal príchodom deti na tajnú zakladňu, kde sa uskutočňoval prísne tajný experiment, ktorého podrobnosti sa dozvedeli až na další deň. Ten tajný experiment sa volal „Hviezdná brána". Od tohto momentu boli deti už vtiahnuté do deja a museli zvládať rôzne výzvy. Ako napríklad získavanie intergalaktických technológii, pomáhanie vesmírnym civilizáciam v núdzi, ale aj obrana planéty Zem.

Okrem samotnej témy bol tábor skvelou príležitosťou utuženia kolektívu vedúcich, dal vzniknúť mnohým novým priateľstvám medzi deťmi a taktiež priniesol zážitok v podobe celodenného výletu, na ktorom sme mali možnosť vidieť jaskyňu alebo múzeum v Liptovskom Mikuláši.

Nové dobrodružstvá a zážitky chceme sprostredkovať deťom s kardiologickým ochorením aj v tomto roku a k tomu potrebujeme vás a vašu priazeň a finančnú podporu. A tak... Prosíme, PODPORTE NÁS, ďakujeme!