Prázdniny ubehli ako voda a my môžeme čestne prehlásiť, že sme si ich s deťmi aj vďaka Vašej pomoci užili najviac ako sa dalo.

Deťúrence sa do sýtosti vybláznili na kolobežkách, bicykloch či korčuliach, užili si kúpalisko a rôzne iné výlety do okolia. Takto aspoň na chvíľu zabudli na svoje trápenia a bolesti a ich dušičky sa prežiarili krásnym letným slnkom. Tieto chvíle by nemohli prežiť bez Vašej podpory a pomoci, vďaka ktorej sme im mohli vylepšiť každý jeden prázdninový deň.

V našej činnosti ale nepoľavujeme ani po začatí nového školského roka, práve naopak, niektoré z našich detí idú po prvýkrát do miestnej školy čo so sebou prináša stresujúce pocity. Tieto neželané pocity sa snažíme odbúrať v našej herničke najmä pomocou terapie hrou, ktorá je v takýchto situáciách veľmi užitočná. Veríme, že nás budete podporovať aj naďalej a my tak dokážeme našu herničku zariadiť tak, ako to naše detičky potrebujú, aby vďaka terapii dokázali spracovať všetky svoje negatívne zážitky.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Vďaka vám robíme svet detí krajším!

ĎAKUJEME!