​Keďže vonku je už krásna slnečná  jar a všetko žiari veselými sviežimi farbami, snažili sme sa takúto príjemnú atmosféru preniesť aj do spoločných priestorov nášho zariadenia.

Naše chodby pod vplyvom štetcov a farieb, ktoré sme si mohli zaobstarať predovšetkým vďaka Vašej podpore krásne ožili, rozkvitli na nich kvetinky a rozospievali sa vtáčiky. Ruku k dielu priložili všetci, nielen zamestnanci, ale aj mamičky či dokonca deti, ktoré ochotne vyberali a miešali farby, umývali štetce a pomáhali aj s maľovaním a upratovaním. Opäť sme tak vďaka Vám mali možnosť cítiť sa ako jedna veľká rodina, užiť si spoločné chvíle strávené príjemnou prácou, pri ktorej sa každý zo zúčastnených cítil potrebne a užitočne. Práve tento pocit je pre mamičky ale aj deti žijúce v našom zariadení nesmierne dôležitý, pretože vo svojom doterajšom živote sa s ním často nestretávali. A keď sa k tomu všetkému pridá radosť v očiach a rozžiarené detské tváričky, ktoré sa ponáhľajú do svojich izbičiek aby mohli obdivovať stromy a kvetiny, ktoré rozkvitli nad ich dverami, nie je čo dodať....azda len: Ďakujeme že pomáhate robiť svet detí krajším!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.