Vďaka Vašej podpore sa nám za uplynulý rok podarili krásne veci. Na rok 2017 máme ešte abmicióznejšie plány. Tie bude možné realizovať opäť jedine vďaka nezištnej podpore ľudí, ako ste Vy. Najbližšia príležitosť, ktorá môže veci posunúť dopredu je venovanie Vašich 2% na dobročinné účely.

Milí dobrokrajníci :-)

Vďaka Vašej podpore sa nám za uplynulý rok podarili krásne veci. Popri našej najväčšej láske - vzdelávaco-komunitnému portálu www.NepocujuceDieta.sk - sme spustili Rodičovskú poradňu, ktorá denne pomáha rodičom zorientovať sa v problematike poruchy sluchu a riešiť problémy. Vďaka tomu môžu už od prvého dňa robiť správne rozhodnutia a pomáhať svojmu dieťaťu. Zorganizovali sme niekoľko komunitných stretnutí a veľký osvetový event pre počujúcu verejnosť - Počujko. Od 1.10.2016 vďaka snahe nás a lekárov a vďaka podpore MZ SR, dostávajú deti na načúvacie prístroje 2,5x viac peňazí ako dovtedy.

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom
Chýba ešte 7 027,86 €

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom

NepocujuceDieta.sk

Pre nepočujúce deti je v stávke veľa - ak nikdy nepočuli, bude pre ne skoro nemožné vedieť hovoriť či čítať s porozumením. Celý počujúci svet im ostane zatvorený. Nemusí to tak byť. Pomôžme ich rodičom, aby s nimi vedeli komunikovať a pomôcť im včas.

Na rok 2017 máme ešte abmicióznejšie plány. Tie bude možné realizovať opäť jedine vďaka nezištnej podpore ľudí, ako ste Vy. Najbližšia príležitosť, ktorá môže veci posunúť dopredu je venovanie Vašich 2% na dobročinné účely. Ak ešte neviete, komu svoje 2% venovať, prečítajte si viac o aktivitách OZ Nepočujúce dieťa na tejto stránke: http://bit.ly/2k8mFbB.

Nezabudnite, že ako prvý krok je potrebné požiadať Vašu mzdárku o vykonanie ročného zúčtovania do 15.2.2017. Potom máte čas na rozhodnutie a podanie tlačiva “Vyhlásenie” na daňový úrad do 02.05.2017. Kompletný návod a potrebné formuláre nájdete na tejto stránke.

Veľkou pomocou bude aj zdieľanie tohto príspevku na FACEBOOKu: http://bit.ly/2kuGGfX, či šírenie tejto správy medzi Vašimi kolegami a priateľmi.

Ďakujem, že svoje 2% venujete na dobrú vec, či už nášmu OZ, alebo komukoľvek inému s dobrým úmyslom.

Prajem krásny deň,

František Majtán
Predseda OZ Nepočujúce dieťa

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS: Ak by ste mali chuť podporiť nás aj iným spôsobom, môžete tak spraviť tu, na Dobrej krajine.