Prázdniny sú v plnom prúde, slniečko hreje a zo všetkých strán počuť detský smiech. Inak tomu nie je ani v našom krízovom stredisku.

Naše detičky mali možnosť naplno si vychutnať aké je to byť v letnom tábore, zabávať sa, súťažiť, smiať sa od rána až do večera a zabudnúť tak na svoje starosti a problémy, ktoré ich trápia. V tábore sa do sýtosti vybláznili, zahrali sa, zatancovali, navštívili kúpalisko, rozhľadňu či okolité krásne lesy. Pre mnohé z týchto detí to bol najvýnimočnejší a najkrajší týždeň aký kedy mohli prežiť. Ani my sme však v tomto období nezaháľali a využili sme tento čas na rekonštrukciu a vynovenie našej herničky. Hračky tak majú odteraz oveľa viac miesta, každá je uložená v pohodlnom boxe a sú pripravené robiť radosť a spríjemňovať chvíle deťom, ktoré to najviac potrebujú.

Toto všetko by sme ale nezvládli bez vás, našich podporovateľov, preto sa vám chceme z celého srdca poďakovať a nezabúdajte, vďaka vám robíme svet detí krajším!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Ďakujeme!