Dnes je najlepší deň na darovanie! Každý dar pre Nepočujúce dieťa zdvojnásobí Nadačný fond Telekom. Táto výnimočná príležitosť trvá iba počas Giving Tuesday, 28.11.2017.

OZ Nepočujúce dieťa už od roku 2015 pomáha rodinám detí so sluchovým hendikepom nájsť správnu cestu včas. Takmer všetky deti s poruchou sluchu sa môžu vrátiť do sveta zvukov a naučiť sa rozprávať. Mnohé rodiny dnes premeškajú jediné obdobie na rozvoj reči u svojho dieťaťa tápaním v tme. Preto chceme, aby všetci rodičia vedeli, ako na to!

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom
Chýba ešte 6 478,91 €

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom

NepocujuceDieta.sk

Pre nepočujúce deti je v stávke veľa - ak nikdy nepočuli, bude pre ne skoro nemožné vedieť hovoriť či čítať s porozumením. Celý počujúci svet im ostane zatvorený. Nemusí to tak byť. Pomôžme ich rodičom, aby s nimi vedeli komunikovať a pomôcť im včas.

Iba dnes nám môžete pomôcť svojim darom dvojnásobne. Každý dar pre OZ Nepočujúce dieťa počas Giving Tuesday (28.11.2017) zdvojnásobí Nadačný fond Telekom. Táto možnosť trvá už len do dnešnej polnoci, preto, ak môžete, pomôžte. Stačí kliknúť na "Podporím".

Srdečne Vám ďakujeme!

Tím OZ Nepočujúce dieťa.