Stále platí, že všetkým našim 10-eurovým darcom pošleme bufku ako darček

Ahojte,

som Dávid a bývam na sídlisku Kopčany. Pondelky, stredy a štvrtky mám v týždni najradšej. Je vonku klub. Vždy rozmýšľam, čo si požičiam zo skladu. Najprv kolobežku a pôjdem sa pretekať s chalanmi a potom si požičiam futbalku a bránky a dáme turnaj. A keď sa mi nebude chcieť ani to, tak si len sadnem na lavičku a budem sa rozprávať s niekým z Ulity. Keď je vonku klub, je to všetko lepšie, celé dve hodiny z dňa nie je nuda...

Vyjdime z Ulity
Chýba ešte 1 677 €

Vyjdime z Ulity

Ulita

Sídlisko Kopčany je trochu zabudnutou časťou Petržalky. Žije tu kopec detí a mladých ľudí, ktorí často nemajú kde zmysluplne tráviť voľný čas. Preto je tu už 15 rokov Komunitné centrum Kopčany, ktoré im poskytuje širokú ponuku aktivít a tiež podporu v náročných životných situáciách.

Nuda je prekážka, s ktorou sa borí veľa detí zo sídliska, vďaka tímu terénnych sociálnych pracovníkov a pracovníčok nad touto prekážkou 3-krát v týždni vždy na dve hodiny zvíťazíme. Okrem toho je Ulita deťom a mladým ľuďom k dispozícii, keď riešia náročné situácie v škole, doma alebo vo vzťahoch.

Prečo potrebujeme Vašu pomoc?

Lebo chceme našu službu pre deti a mládež na petržalskom sídlisku Kopčany udržať počas celého roka. Aj v čase, keď nám chýbajú financie od samosprávy či nadácií.

Program Komunitné centrum Kopčany tu funguje od roku 2004. Okrem voľnočasových, vzdelávacích a poradenských aktivít na sídlisku a v klube sa spoločne s deťmi a ich rodičmi snažíme starať o prostredie sídliska a postupne ho meniť. Časť vyzbieraných peňazí je preto určená na dostavbu športového ihriska, ktoré tu veľmi chýbalo.

Ako od nás môžete dostať bufku?

Jednoducho. Darujte nám aspoň 10 eur a je Vaša! Vďaka Vašej pomoci nebude na sídlisku v Kopčanoch nuda.

Pošlite nám svoju poštovú adresu na petra.hricova@ulita.eu.sk A bufka poštou pocestuje za Vami.

Ďakujeme.