Vonku je konečne krásne, slnečno. Štebotajú vtáčiky, obloha je modrá, všade počuť detský krik a smiech. Je čas ísť von! Poďte spolu s nami. :-)

"Nevieme síce kde, ale "túlame sa svetom". My sme ešte deti, my tento svet ešte dobre nepoznáme, nevieme kde treba ísť, komu veriť a komu naopak nie. Keby sme tu ostali samé, asi sa v tomto veľkom svete stratíme. Ešte že je tu s nami aj vychovávateľ, ktorý nám vždy povie kde treba ísť a kde naopak neísť. Čoho sa treba báť a čoho sa nebáť, komu veriť a na koho si dávať pozor. Cesta je naozaj kľukatá a plná pre nás cudzích ľudí a neznámych vecí. Jedno však vieme, a to, že sa nechceme stratiť, nechceme blúdiť. Aj keď sme ešte malé, chceme poznať cestu a chceme vedieť kde ideme a aký to má celé zmysel. Aj vďaka vychovávateľovi sa konečne môžeme cítiť bezpečnejšie, on nám cestu ukáže a od zlého nás ochráni. Som tu len ja, moja sestra a on. Som naozaj rada, že ho máme, pretože je náš."

Aj keď Sandra a Sofia na tejto pomyselnej ceste veľakrát bolestivo spadli, pomohli sme im vstať opäť na nohy a teraz im spolu s vami ukazujeme bezpečnú cestu.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 412,23 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

A my ďakujeme vám, že nám pomáhate robiť svet Sandry, Sofie i ďalších detí krajším. :-)