A tak nečudo, že vám stisne srdiečko, keď ho vidíte kráčať s opuchnutou tvárou.

Asi nejaká infekcia zo zapáleného vredu na tvári. V takýchto chvíľach človeka mrzí, že neštudoval medicínu (teda mňa určite ;)).

Tu na vidieku v Tanzánii sa choroby či nejaké zranenia až tak neriešia. Aspoň sa mi zdalo, že sú študenti aj v tom často odkázaní na seba. Keď už je veľmi zle, tak idú k lekárovi. Veď kto by inak utrácal ťažko získané peniaze na nejaké lieky. Darmo by ste tu tiež hľadali nejakú zdravotnú poisťovňu.

Deti Afriky
Chýba ešte 975,47 €

Deti Afriky

Deti Afriky SK

Potrebujeme Vašu pomoc pri zakúpení postelí a nábytku pre internát strednej školy Yedidia v Tanzánii, ktorý bude zriadený pre dievčatá a študentov so zdravotným postihnutím z chudobných rodín.

A tak aj John išiel k doktorovi, až keď som ho k tomu dotlačila, pretože opuch neprestával. V tom všetkom neprestával riešiť, že ako to bude s testami, ktoré sa teraz píšu v škole a on nemôže. Či si ich môže napísať inokedy. Nie všetci študenti sú takí zodpovední ako John a nehovorím len o škole Yedidia v Tanzánii, však ?! ;)

Inak, hádajte ako odpovedal John, keď som sa ho pri jednej aktivite pýtala, do ktorej krajiny na svete by rád išiel???Správne, predsa na Slovensko, spoznať ľudí, ktorí ho podporujú a poďakovať sa im osobne .