Ďakujeme za každý jeden Váš dar a podporu. Chceme Vám to povedať aj osobne...

....a preto Vás pozývame 18.11. od 14:00 na Drotársku cestu 48 do ZŠ a MŠ internátnej pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím. Spoznať farby zvukov a spoznať sa navzájom.

Chceme sa podeliť o radosť, čo všetko sa nám spoločne v tomto roku podarilo. Poďakovať sa vám všetkým, že ste prispeli k tomu, aby o nepočujúcich deťoch, ich potrebách a potrebách ich rodín bolo viac počuť.

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom
Chýba ešte 7 027,86 €

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom

NepocujuceDieta.sk

Pre nepočujúce deti je v stávke veľa - ak nikdy nepočuli, bude pre ne skoro nemožné vedieť hovoriť či čítať s porozumením. Celý počujúci svet im ostane zatvorený. Nemusí to tak byť. Pomôžme ich rodičom, aby s nimi vedeli komunikovať a pomôcť im včas.


Program bude symbolický. Bublinková šou pobaví a zároveň nám pripomenie, že deti s poruchou sluchu nechceme nechávať v bubline ticha. Čaká nás aj bubnový
workshop. Nájdeme spoločný rytmus a ten správny odtieň zvuku, aby naše búchanie bolo počuť doďaleka?Pre menšie deti aj pre školákov chystáme zábavné rozvojové aktivity a dielničky.

Tešíme sa na vás :))

tím NepočujúceDieťa.sk


Sledujte bližšie info na facebooku a dajte nám tam vedieť, že s Vami môžeme počítať: https://www.facebook.com/events/2141348746082177/