Prostredníctvom nádherného filmu Piata loď, vďaka ktorému ste nás podporili úžasnou sumou, sme sa spoločne mohli presvedčiť, že život detí je plný rôznych farieb, ktoré však nie sú vždy len príjemné, svetlé a radostné.

V dnešnej dobe sa deti až príliš často stretávajú s problémami, ubližovaním či starosťami, ktoré ich svet robia sivým a smutným. My však chceme urobiť svet detí krajším a preto sme sa aj vďaka Vašej podpore rozhodli zrekonštruovať naše spoločné priestory v zariadení, vdýchnuť im nový život a prevoňať ho sviežimi jarnými farbami. Všetci spoločne chytíme do rúk štetce a valčeky, spolu s deťmi namiešame veselé farby a nie len izbám, ale aj chodbám a spoločným priestorom vdýchneme nový život, ktorý bude farebnejší, veselší a útulnejší.

To by sa nám však nepodarilo bez Vašej podpory! ĎAKUJEME, že pomáhate robiť svet detí krajším!

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.