Tak ako každý rok, tak aj tento chystáme našu obľúbenú akciu - koncert Doma Dobre. A tradične, budeme radi, ak nám s prípravami pomôžete.

Ahojte kamaráti a kamarátky!


Blíži sa vianočný čas a s ním aj náš tradičný koncert v nocľahárni Doma Dobre. Opäť budeme potrebovať každú šikovnú a pracovitú ruku, aby nám pomohla s prípravami, a to presne, v nedeľu, 11.12.2016.

Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova
Chýba ešte 8 489,32 €

Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

Depaul Slovensko

Ľudia, ktorí skončia na ulici, sú odkázaní sami na seba. Nie je to len samota, opustenosť a nepohoda, ktorá ich trápi. Mnohí sú chorí, imobilní, bezvládni… a počasie, ktoré my prežívame ako nepohodu, pre nich znamená ohrozenie života.

A samozrejme, naše akcie nie sú iba o práci :), ale aj o príjemnej zábave. Tú zabezpečia výborné kapely! Prezradíme, že jedna z nich hráva na netradičných hudobných nástrojoch :)

Zároveň je to výnimočná príležitosť navštíviť nocľaháreň a dozvedieť sa niečo viac o tom, kde trávia noc ľudia bez domova, prečo sú stále na ulici, ako aj čo ich v každodennom živote teší. V tejto akcii sa prepájajú tvrdé podmienky ulice s príjemnými hudobnými zážitkami.

Ak máte záujem a chuť pomôcť nám s prípravami a zároveň stráviť nejaký čas s nami, neváhajte sa nahlásiť tu. Následne Vám zašleme viaceré, aktualizované informácie. Ak máte nejaké dodatočné otázky, píšte na mariana.istonova@depaulslovensko.org.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Ako nám bolo Doma Dobre minulý rok, si môžete pozrieť tu: