Ste skvelí, pretože sa vďaka vašim darom podarilo splniť našu výzvu. Pomocou nej a vašich príspevkov dostali maminy z Rodinného centra Ráčik možnosť zažiť si arteterapiu na vlastnej koži.

Ide o dámy, ktoré sa dobrovoľne a popri všetkých svojich povinnostiach a starostlivosti o svoje deti, rodiny a domácnosti ešte starajú o podporu rodín a detí v bratislavských Krasňanoch v Rači v ich jedinečnom rodinnom centre.

Za to si určite zaslúžia oddych, relax a možnosť podporiť svoj tím. Arteterapia nie sú tvorivé dielne. Nevyrábali sme nič. Za plnohodnotne vyrobené sa však určite počítajú emócie, chuť tvoriť, oddýchnuť si, pohrabať sa vo svojom vedomí a nevedomí a tiež uvedomiť si silné aj slabé stránky tímu.

Mládež (z) ulice
Chýba ešte 2 954,84 €

Mládež (z) ulice

Mládež ulice

Skúste sa na pár chvíľ vrátiť do obdobia svojho detstva a dospievania. Spomeniete si na letné zážitky, čas strávený so spolužiakmi či dôležité rozhodnutia, pred ktorými ste stáli. Isto vo Vašom živote hrali dôležitú rolu rodičia, no možno tu boli aj ďalší dospelí, ktorí vás inšpirovali a posunuli. Učiteľ, tréner, vedúci krúžku či kňaz – človek, ktorý Vám rozumel.

To všetko mamičky z Ráčika zažili vďaka Vám.


Ako sa cítili samotné účastníčky na arteterapeutickom stretnutí?

- Super bolo popustenie fantázie a predstavivosti. Kladne hodnotím, že to bolo zamerané na tím. Jediné, čo by som vytkla, že to bolo krátke

- Príjemný relax, pri ktorom som mohla slobodne tvoriť bez toho, aby to niekto hodnotil, kritizoval

- Skvelá aktivita na oddýchnutie si od bežného dňa

- Aj keď som človek, ktorý je na seba prísny a mala som aj vymyslený nápad, čo budem robiť a chcela som si to pekne vytvoriť, donútili ste ma vôbec nerozmýšľať nad tým, či to je pekné a aj tak som bola spokojná


ĎAKUJEME!