Po dlhej zime sme sa konečne dočkali prvých jarných lúčov, z čoho sa tešia predovšetkým naše deťúrence. Konečne môžu behať po záhrade, skákať, hojdať sa či naháňať. Samozrejme nezabúdame ani na Veľkonočné sviatky a patrične sa na ne pripravujeme.

Chlapci už majú pripravené vlastnoručne upletené korbáče, dievčatá zas vyrábajú odmeny pre šibačov a zároveň vymýšľajú plán ako chlapcov prekabátiť a vyhnúť sa oblievačke. Všetky tieto aktivity sú v rámci liečby ich malých utrápených dušičiek nesmierne dôležité. Sme veľmi radi, že aj vďaka Vám a Vašej pomoci im dokážeme pomôcť tráviť čas vonku zmysluplne a tak odpútať ich myseľ od nepríjemných zážitkov s ktorými sa bohužiaľ stretli. Sme nesmierne vďační za každý jeden dar a keďže sme súčasťou matchingovej kampane o to viac si ceníme tie pravidelné J.

Ďakujeme, že pomáhate pomáhať.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Viac o našej práci sa môžete dozvedieť na stránke www.centrumslniecko.sk, ale na sociálnej sieti https://www.facebook.com/centrum.slniecko.nitra/?fref=ts