Milí priatelia, rok 2019 je v závere, no aj vďaka vám a vašej podpore sme mali možnosť priniesť pre deti, ktorým násilie narušilo detstvo, veľa krásnych momentov.

Celý rok ste stáli pri nás a našich deťoch a boli nám oporou. Mnohí nás podporujete priebežne, mnohí z vás sa rozhodli stať našimi pravidelnými podporovateľmi a vaša pravidelná podpora nám pomáha aktivity a činnosti plánovať. Záver roka opantalo neuveriteľné čaro Vianoc a december bol výnimočné štedrý. Zahrnuli ste nás podporou počas GivingTuesday, dostali sme do dražby anjelský obraz od Martina Šedlbauer, ktorý si vydražila naša nitrianska podporovateľka, jeden deň jazdil pre naše deti Vianočný taxík s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou za volantom a deťom patril aj Vianočný kvíz Hemmendexu Rádia Expres s Ďurom Sabom.

Našim deťom ublížili tí, ktorí mali byť pre nich oporou, bezpečným prístavom a mali ich zahrnúť láskou. Stratili dôveru v nás, dospelých a aj keď sú u nás teraz v bezpečí, nie je pre ne jednoduché začať opäť veriť. Majú pred sebou ešte dlhú a náročnú cestu. No vďaka vašej podpore a pomoci môžeme realizovať aktivity, prostredníctvom ktorých spoločne s nimi prekonávame krok za krokom prežité traumy.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 285,12 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

ĎAKUJEME, vďaka vám robíme svet detí krajším!

Do nového roka vám želáme všetko dobré ❤

Tím Centra Slniečko, n.o.