Mnohí rodičia postihnutých detí sú hrdinovia. Aj rodičia detí so sluchovou poruchou.

Pomôžte nám šíriť video, v ktorom spieva Fero Majtán svojmu synovi, že je perfektný.

Pomôžte nám zriadiť prvé detské audiocentrum na Slovensku.

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom
Chýba ešte 6 478,91 €

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom

NepocujuceDieta.sk

Pre nepočujúce deti je v stávke veľa - ak nikdy nepočuli, bude pre ne skoro nemožné vedieť hovoriť či čítať s porozumením. Celý počujúci svet im ostane zatvorený. Nemusí to tak byť. Pomôžme ich rodičom, aby s nimi vedeli komunikovať a pomôcť im včas.

Aj rodičia detí so sluchovou poruchou sú ochotní urobiť pre svoje deti takmer nemožné. Podobne ako Fero Majtán, ktorý svojmu synovu odkazuje, že je perfektný a nikdy sa nesmie vzdať. Aj preto sa so svojou manželkou rozhodli pomáhať ďalším rodičom a deťom so sluchovým postihnutím založením portálu Nepocujucedieta.sk.

Ferova pieseň vznikla spontánne, keď v ťažkej chvíli uvažoval nad budúcnosťou svojho syna. Na jej úprave sa podieľal hudobník Boris Čellár a speváčka Lucia Lužinská. Nie je cieľom, aby sa skladba stala hitom „hitparád", ale aby povzbudila rodičov, ktorí sa nevzdávajú, bojujú, pomáhajú a mnohí z nich myslia aj na iných.

Zdieľajte prosím toto video a prispejte do zbierky na zriadenie prvého detského audiocentra v bratislavskej Detskej fakultnej nemocnici. Dodáte tak silu mnohým rodičom a pomôžete vytvoriť lepšie podmienky pre nepočujúce deti na Slovensku.

Prispejte zaslaním SMS v hodnote 5 € na číslo 834, alebo darujte ľubovoľnú sumu na DobraKrajina.sk. Spolu potrebujeme vyzbierať 20 000 €, aby stovky detí mali prístup ku skorej diagnostike ich poruchy sluchu. Ďakujeme za každú pomoc.