Naučili sme deti nebáť sa včiel, teraz z nich chceme spraviť kamarátov všetkého hmyzu. Bez tvojej pomoci to ale nepôjde!

Určite si aj ty HRAvec lesný: nové vedomosti ťa baví spoznávať hrou a si milovník prírody lesa a života v ňom. Teraz nám môžeš pomôcť rozšíriť počet HRAvcov a jednou bezplatnou SMSkou prispieť v vytvoreniu prvého HRAveniska, ktoré bude hravou formou vzdelávať o hmyze a jeho význame pre nás. Nový program chceme prepojiť s novým hravým areálom, ale potrebujeme na to peniaze. Tie dosiahneme ľahko, len za hlasovanie. Teda mysleli sme si, že ľahko. Výrazne zaostávame a potrebujeme vašu pomoc. Prosím, hlasujte za náš projekt HRAvec lesný

1. Choďte na stránku https://www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/
2. V BB kraji nájdete projekt HRAVEC LESNÝ.
3. Hlasujte vašim telefónnym číslom. Príde vám kód, ten zadáte na stránke.
4. Požiadajte aj vašu rodinu a kamarátov. Bez vašej pomoci to nezvládneme.
ĎAKUJEME!

Je to možno minúta vášho času, no areál bude roky vzdelávať budúcich kamarátov hmyzu a prírody.
Telefóne číslo je výlučne na účely hlasovania, nemusíte sa báť, že Vám budú volať z VÚB z nejakou ponukou. Máme to už odskúšané z minulých rokov.
Veľmi pekne ďakujeme! David, Soňa a Terezka

Včelia kRAJina
Chýba ešte 2 614,6 €

Včelia kRAJina

kRaj

Vo Včelom kRaji vieme o včelách VČELYčo a s veľkou radosťou sa o naše vedomosti delíme s ostatnými. Pomôžte aj vy s budovaním prvej vzdelávacej včelnice a environmentálneho centra venovaného opeľovačom.