Monika, Dianka, Martin, Janko a ďalších deväť zdravotne hendikepovaných mladých ľudí sa celý rok tešili na to, že už dosiahnu vek, aby mohli ísť s OZ Usmej sa na mňa prežiť svoj vysnívaný týždeň pri Jadranskom mori.

V polovici júna sa partička z OZ Usmej sa na mňa vydala splniť sny sluchovo, zrakovo, telesne a mentálne hendikepovaným mladým ľuďom. Vďaka dobrým ľuďom mohlo 13 mládežníkov, o ktorých sa staralo 10 dobrovoľníkov z OZ Usmej sa na mňa, ochutnať pravú chuť morskej vody, morských plodov, plaviť sa po mori, zažiť DOVOLENKU ako z katalógov. Pre niektorých to bol nedosiahnuteľný cieľ. Energiu z nej budú čerpať celý rok. Naši členovia si v rámci svojho voľného času vzali zodpovednosť za tieto "výnimočné deti" , a to všetko pre to, aby videli šťastie v očiach svojich zverencov. Dobrá vec sa podarila.

Usmej sa na mňa
Chýba ešte 2 029,2 €

Usmej sa na mňa

Usmej sa na mňa

Viete si predstaviť, že sa Váš život od narodenia odohráva v úzkom stereotypnom okruhu ľudí - rodič, lekár, terapeut, učiteľ? Zdravotne postihnutí ľudia čelia od útleho detstva sociálnemu vylúčeniu prakticky vo všetkých oblastiach života. Otvorme im spolu zabuchnuté dvere.