Po tohtoročnej dlhej zime sme sa spolu s našimi detičkami konečne dočkali prvých jarných lúčov, ktoré sú síce ešte trošku zubaté, ale napriek tomu príjemne hrejú. Práve tento čas je ako stvorený na hru vonku, užívame si preto chvíle v záhrade, hojdáme sa, beháme, skáčeme a hľadáme prvé jarné kvietky. Ako iste všetci viete každá takáto hra má v živote dieťaťa nezastupiteľné miesto. Ak náhodou stále pochybujete, možno vás o tom presvedči nový slovenský film, ktorý práve v týchto dňoch prichádza do kín pod názvom Piata loď.

Tak ako v mnohých prípadoch s ktorými sa v našej organizácii denne stretávame aj tento film je inšpirovaný práve nevinnou hrou, ktorá dokáže zmeniť detské životy. Nie len hlavní hrdinovia filmu, ale aj všetky naše deti by chceli to isté - vytvoriť si vlastný svet s vlastnými pravidlami, mať milujúcu mamu a dokonalú rodinu, ktorá sa však nedá poskladať tak ľahko ako papierová lodička.

Sme nesmierne poctení a vďační za to, že tvorcovia filmu sa rozhodli darovať 1 € z každého zakúpeného lístka, ktorý sa predá práve počas tohto týždňa v slovenskej kinodistribúcii na podporu nášho projektu Naordinujme hru deťom bez lásky. Ak nás chcete podporiť a zároveň si vychutnať neopakovateľnú atmosféru skvelého filmu, hor sa do kina :).

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Pre viac informácii o našej organizícii si môžete pozrieť krátky zostrih o našej práci tu: https://www.youtube.com/watch?v=5UOxkbdXpkA

Ďakujeme, že pomáhate robiť svet detí krajším!