Keďže aj ku nám do Slniečka už zavítali prvé jarné lúče, snažíme sa tieto krásne okamihy využiť naplno. Veľa času trávime vonku, čerpáme energiu a bavíme sa pri rôznych športových hrách. Práve takéto aktivity pomáhajú našim detičkám prekonať ich bolesti a trápenia aj utužovať priateľstvá.

Preto často navštevujeme mestský park plný rôznych atrakcií, preliezačiek a hojdačiek. Naši chlapci sa tešia najmä z návštev futbalového ihriska, kde sa do sýtosti vybehajú za loptou. Práve futbal, ako kolektívny šport, v nich vzbudzuje pocity spolupatričnosti a stávajú sa z nich tímový hráči. Tento pocit, že niekam patria, je pre naše deti nenahraditeľný, keďže im nebolo dopriate prežívať ho vo svojich vlastných rodinách.

Nezabudli sme samozrejme ani na najkrajšie sviatky jari, teda na Veľkú noc. Pripravili sme si krásnu výzdobu, zdobili sme rôznymi technikami kraslice, vystrihovali papierové zajačiky a sliepočky, ktoré nám vytvorili príjemnú veľkonočnú atmosféru.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 412,23 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

V nasledujúcich mesiacoch plánujeme pokračovať v aktivitách v prírode a užívať si jarné slnko. Hneď začiatkom mája sa tak ako každý rok zúčastníme prvomájového výstupu na vrch Zobor.

Staňte sa aj Vy našim „dobrým" darcom!

Za každé euro pomôžete naordinovať deťom hru, ktorá uľahčí dostať sa z ich trápenia a vyliečiť boľavé srdiečka.

Ďakujeme!