A je to tu! Už vieme dátum Bašavelu v tržnici, ktorým oslávime jubilejný 10.ročník štipendijného programu Divých makov  Veľkolepá oslava s podtitulom „Poklady z osady“ bude prebiehať 16.8.2015 v Starej tržnici v Bratislave a prvých 300 lístkov so zľavnenou cenou je možné zakúpiť si v predpredaji na: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20986

A je to tu! Už vieme dátum Bašavelu v tržnici, ktorým oslávime jubilejný 10.ročník štipendijného programu Divých makov :) Veľkolepá oslava s podtitulom „Poklady z osady" bude prebiehať 16.8.2015 v Starej tržnici v Bratislave a prvých 300 lístkov so zľavnenou cenou je možné zakúpiť si v predpredaji na: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20986

Našim cieľom je predviesť Vám dych berúci program a ukázať Vám skutočné poklady, ktoré sme v osade našli- deti, ktorým meníme život spolu s Vami a darcami. Pripravujeme aj rôzne workshopy- rómske tance, rómske kino, škola rómskej kuchyne, bábkarsky workshop, živé knižnice a mnohé iné. Pre mamičky s deťmi bude pripravený aj detský kútik, no a headlinerom podujatia budú PARA A SENDREIOVCI! :)

Šanca pre talentované rómske deti
Chýba ešte 5 025 €

Šanca pre talentované rómske deti

Divé maky

Veríme, že všetky deti by mali mať prístup k vzdelaniu, pretože práve vedomosti im dávajú možnosť zmeniť svoju budúcnosť.

Zámerom celého podujatia je jednak ukázať Vám, že podpora a vzdelávanie mladých rómskych talentov má veľký význam a tiež veríme, že deti, ktoré nemajú darcov si svojich ochrancov medzi návštevníkmi nájdu.

Keďže chceme, aby počas akcie všetko perfektne klapalo, robíme aj nábor dobrovoľníkov, ktorí by pomohli počas Cigánskeho bašavelu. Okrem hrejivého pocitu pomoci pri srdci, dobrovoľníkom zabezpečíme- stravu, preplatenie cestovného, samozrejme lístok na Bašavel a ak nám bude dobrovoľník pomáhať celý deň, tak dostane +1 lístok pre svojho kamaráta :)

V prípade ak by ste radi boli naším dobrovoľníkom, resp. mali akékoľvek otázky, kontaktuje nás na: divemaky@divemaky.sk


Navštívte s priateľmi Cigánsky bašavel, zabávajte sa s nami a zmeňte budúcnosť mladých rómskych talentov! :)

Vaše Divé maky