Dostali sme príležitosť priložiť ruku k dielu, chopili sme sa šance a mali sme tú česť byť súčasťou prípravy podujatia Deň modranských pivníc. A čerešnička na torte! Vyhlasujeme exkluzívnu súťaž o 1 vstupenku na toto podujatie v celkovej hodnote 29€. Tak čítajte ďalej.

Deň modranských pivníc je podujatie známe ďaleko za chotár vinárskeho mesta Modra. Šarm Modry a rôznorodé chute vín robia toto podujatie obľúbeným medzi širokým plénom ľudí. A my v Claudiane sa tešíme, že sme tento rok opäť mohli priložiť ruku k dielu vo forme kompletizácie príručných taštičiek pre účastníkov. Aj touto formou ľudia s mentálnym a kombinovaným postihnutím môžu dotvárať dianie sveta.


Okná do sveta
Chýba ešte 2 149,14 €

Okná do sveta

Claudianum

Mať možnosť sa začleniť, patriť do komunity. Mať možnosť budovať priateľstvá, získavať sociálne a pracovné zručnosti. Mať možnosť každý deň otvárať symbolické okná, prepájať svet zdravých a postihnutých. Pomôžme dať tieto možnosti.

A máme skvelú správu

!

Chceli by ste sa podujatia Deň modranských pivníc v Modre 6.4.2019 zúčastniť?

Podporte náš projekt OKNÁ DO SVETA v minimálnej sume 10€ v termíne 20.3 – 1.4.2019 a budete zaradení do zlosovania o 1 lístok na Deň modranských pivníc v hodnote 29€. Výherca bude vyžrebovaný najneskôr 3.4.2019 a jeho kontakt bude postúpený usporiadateľovi podujatia, ktorý mu lístok v deň podujatia odovzdá. Výhercu zverejníme na svojej facebook stránke www.facebook.com/Claudianum