My už odpočítavame hodiny. Spustíme to už zajtra od 9:00 v Eurovei v Bratislave. Nájdete nás na mínus prvom poschodí pod kinami, v blízkosti detského vláčika. Ak sa budete obzerať po bábke - Počujkovi v životnej veľkosti, nemôžete nás minúť. Náš tím a dobrovoľníci tu budú pre vás až do 21:00.

Počas celého Giving Tuesday s nami môžete objavovať, že svet nepočujúcich nie je až taký tichý.

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom
Chýba ešte 6 478,91 €

Nepočujúce dieťa - pomôžme rodičom rozumieť svojim deťom

NepocujuceDieta.sk

Pre nepočujúce deti je v stávke veľa - ak nikdy nepočuli, bude pre ne skoro nemožné vedieť hovoriť či čítať s porozumením. Celý počujúci svet im ostane zatvorený. Nemusí to tak byť. Pomôžme ich rodičom, aby s nimi vedeli komunikovať a pomôcť im včas.

Čaká nás pestrý program:

  • hry s posunkami, maľovanky a veselá zábava pre deti od 10:00 - 13:00 a od 15:00 - 18:00 s našimi animátormi. Pripravené máme tiež malé darčeky. :)
  • veselá fotostena s možnosťou si fotku aj priamo vytlačiť a odniesť domov :)
  • zábavné a hravé spoznávanie sveta nepočujúcich - pre všetkých veľkých
  • možnosť podporiť našu činnosť kúpou hier s posunkami, veselých okuliarov či knihy: Máme dieťa s porucou sluchu.
  • Nájdete nás od 09:00 - 21:00 na mínus prvom poschodí pod kinami, v blízkosti detského vláčika. Ak sa budete obzerať po bábke - Počujkovi v životnej veľkosti, nemôžete nás minúť.

Giving Tuesday je sviatok štedrosti a dávania. A my sme sa našli spôsob, aby to bolo vzájomné! Pre prvých 200 z vás, ktorí prispejete deťom s poruchou sluchu min. sumou 10€, čaká prekvapenie. Ako darček môžete dostať knižku Anjelské pierka od Ľubky Brigantovej, maminy Jakubka, ktorý má tiež poruchu sluchu. Naviac, v tento deň bude váš dar o polovicu znásobený vďaka Nadačnému fondu Telekom.


Ďakujeme za každý váš dar - či osobne v Eurovei, alebo online - na našom zbierkovom účte na Dobrej krajine -https://goo.gl/wjCNAn

Tu nájdete Program a Informácie o OZ Nepočujúce dieťa. Viac informácii nájdete aj na našej facebookovej udalosti - https://www.facebook.com/events/149551469001572/

Do skorého videnia, priatelia!
Lubka Majtánová a vaši kamoši z OZ Nepočujúce Dieťa