Už ste ochutnali jabĺčka alebo iné ovocie priamo zo sadu? S lokálnymi produktami sa lepšie zoznámite s naším krajom sveta. Na návšteve Sadu u Harušťákov môžete ochutnávať. Predstavíme vás našim ovciam a ukážeme vám ovocné stromy. V našom preslávenom regióne máme výbornú klímu na pestovanie ovocia, obzvlášť sliviek a hrušiek. Ochutnáme lokálne špeciality z ovocia. Uisťujeme vás, že výrazná chuť vám utkvie v pamäti.​​

Som veľmi rada, že vás môžem informovať o ďašlom našom projekte. Môžete sa stať jeho súčasťou. Svoju vášeň pre prácu v prírode a postupné zdokonaľovanie v permakultúrnych technikách som zhmotnila v Ochutnávke jabĺk v kopcoch, ktorý som prihlásila ako zážitok na Airbnb.

Budem mať možnosť podeliť sa o svoju lásku k tradičným ovocným odrodám s hosťami z celého sveta a umožniť im zažiť jedinečnú časť kopaníc v Bielych Karpatoch.

Radostná práca
Chýba ešte 1 322,02 €

Radostná práca

Radostná práca

Z mesta na kopanice. Sad u Harušťákov začal minulý rok písať svoj príbeh. Od tej doby rastieme, okrem starých odrôd ovocných stromov pribudli aj ovečky. Tento rok nastal čas na spracovanie úrody. Pomôžte nám budovať komunitu, ktorá dostane jedinečné ovocné chute späť na náš stôl.

Pozývam vás, aby ste sa zúčastnili zážitku o 15 h 31. augusta. Budem sprevádzať blízkych priateľov a našich podporovateľov. Plánujem usporiadať špeciálny zážitok, rada by som vás uvítala a získala vašu spätnú väzbu.

Môžete sa zaregistrovať tu https://www.airbnb.cz/experiences/915345?s=67&shared_item_type=2&virality_entry_point=2&sharer_id=267578137

Zdieľajte prosím náš zážitok s kýmkoľvek z vašich blízkych, koho mohol zaujímať. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a dajte nám vedieť.

Ďakujem, že ste sa pripojili k tomuto novému dobrodružstvu, teším sa, že vás čoskoro uvediem na Ochutnávke jabĺk v kopcoch.

S pozdravom

Lucie Meisnerová