Naša organizácia Depaul Slovensko oslavuje 10 rokov od svojho vzniku. Príďte si pozrieť výstavu na Hviezdoslavovom námestí.

PRÍBEH DEPAUL SLOVENSKO - Výstava fotografií

"Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna nocľaháreň...." Takto nejako by sa mohol začať príbeh Depaul Slovensko, ktorý trvá už 10 rokov. Pri tej príležitosti sme pre Vás pripravili výstavu fotografií, ktoré si môžete pozrieť na Hviezdoslavovom námestí do 31.08.2016. Zachytávajú míľniky organizácie, ako aj osudy niektorých ľudí bez domova. Veríme, že Vás osloví a možno sa rozhodnete stať sa našim dobrovoľníkom, ktorých nikdy nie je dosť :) Aj vďaka Vašej podpore a pomoci príbeh našej organizácie pokračuje. Čo je však podstatnejšie, pokračujú príbehy mnohých ľudí žijúcich na ulici. Podpora a pomoc od verejnosti im dáva nádej na návrat späť do bežného života, ako aj šance na nový začiatok.

Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova
Chýba ešte 8 489,32 €

Raňajky a čistá bielizeň pre ľudí bez domova

Depaul Slovensko

Ľudia, ktorí skončia na ulici, sú odkázaní sami na seba. Nie je to len samota, opustenosť a nepohoda, ktorá ich trápi. Mnohí sú chorí, imobilní, bezvládni… a počasie, ktoré my prežívame ako nepohodu, pre nich znamená ohrozenie života.

Budeme Vám vďační, ak o výstave poviete aj Vašim priateľom, či známym!