Je čas rozlúčiť sa s našim Princom. Príďte si to užiť s nami!

"Princ, kde si?" - pýtali sme sa na javisku presne 9 krát!

16.5. sa to opýtame desiaty krát. Naposledy. Aj nám je trošku smutno, lebo sa to hrá samo, veselo a dobrodružne, ale kolobeh života v divadle je už raz taký.

Cesta (k) samostatnosti
Chýba ešte 564,64 €

Cesta (k) samostatnosti

Stopy snov

Z krúžku do práce. Od starostlivosti k podpore. Od strachu k tolerancii. Vytvárame priestor pre dospelých ľudí s mentálnym znevýhodnením, aby mali rovnaké príležitosti ako ostatní - vytvoriť si domov, uplatniť sa v práci a budovať si vzťahy.

Raz tá derniéra prísť musí.

Ak si chcete užiť tento výlet do vesmíru a snáď nájsť toho svojho Princa (a pokojne aj Princeznú), príďte sa rozlúčiť v pondelok,

16.5. o 19.00 v divadle Ticho a spol., s našou piatou inscenáciou "PRINC, KDE SI?""Sny sa môžu plniť rôzne. Ak si ich, samozrejme, chceme splniť v reálnom živote. Jeden druh je osobitne prínosný – ten, pri ktorých sa opierame o iných. Či už o svojom divadelnom snívaní a snoch klienti Domova sociálnych služieb pred vznikom vlastného divadla Stopy snov pred piatimi rokmi vedeli, alebo nie, inscenáciou Princ, kde si? si jeden takýto splnili.
Vzhľadom na to, že inscenácia vznikla ako kolektívne hľadanie na tému Exupéryho Malého princa a v snahe v skratke a s nadhľadom vyjadriť vlastné snívanie a predstavu o planétach Malého princa, má výsledok charakter lyrickej komédie. Vtipné kostýmy planét Malého princa, piesne, svetelné efekty, filmové dokrútky, pohybové kreácie profesionálnych herečiek – hľadačiek jeho planét či nevtieravá réžia robia z inscenácie kus, vďaka ktorému si nielen pripomeniete silu divadla, ale aj základy divadelnosti ako takej." Dagmar Inštitorisová- Keď sa plnia sny
http://kultura.pravda.sk/divadlo/clanok/352805-rec...

Zahráme to tak, že na to nezabudnete! TEŠÍME SA NA VÁS!