Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo je tak dôležité držať sa za ruky ?

Fyzické, nevyhnutné odlúčenie od rodiny, dočasné alebo trvalé vytvára pre dieťa novú situáciu, ktorá sa natrvalo vpisuje do mysli dieťaťa a vytvára jeho ďalší život. Hlboké odtlačky zaznamenané na detskej duši.

"Sme ľudia, individuality schopné myslieť a cítiť, prežívať rôzne situácie individuálnym spôsobom. Predsa je tu niečo, čo nás spája, sú to práve tie odtlačky na našej duši. Držíme sa za ruky a hľadáme spolu spôsob, ako ich opäť zaplniť, prázdne miesto, ktoré vzniklo bolestivým útokom na našu nevinnú, nepopísanú dušu. Trvalú negatívnu zmenu meníme na skúsenosť, ktorá nám ukazuje smer a dáva nám nádej. Práve nádej je tá, ktorá nám ukazuje smer. Ešte nevieme či je správny, ale čoskoro sa to dozvieme. Áno, ráz príde čas keď sa budeme musieť pustiť, ale vtedy už budeme silní a pripravení na nové zážitky. To už bude vtedy keď nás bude držať niekto iný."

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Ďakujeme, že nám pomáhate v tom, aby sme spoločne nabrali nové sily a opäť naplnili to prázdne miesto v našich deťoch.