V uplynulom roku sme ako nováčikovia cez Dobrú krajinu získali podporu vo výške 1244,48 €. Vďaka Vám - našim darcom sme mohli zakúpiť pec a začali opäť páliť :) A páli nám to veľmi dobre.

Milí naši darcovia,

z celého srdca Vám chceme poďakovať za všetky Vaše dary a pozornosť, ktorú ste nám v roku 2016 venovali. Vaše peniažky sme starostlivo investovali do zakúpenia novej vypaľovacej pece, bez ktorej by sme veru nepálili. Stará totiž po rokoch dopálila alebo jej dopálilo :)

Strecha pre Vecičky s Dušou
Chýba ešte 5 450 €

Strecha pre Vecičky s Dušou

Vstúpte

Milý dobrodarca, už dlho pátrame v zastúpení nášho Sherlocka Holmesa (Peťka s Downovým syndrómom) po ľuďoch ako si Ty. Tých, ktorí sa stávajú pre nás anjelmi a pomáhajú nám zvládnuť náročné situácie. Tých, ktorí nás povzbudzujú v práci, v rozvíjaní našich zručnosti. Tých, ktorí sa podelia a povzbudia nás aj finančnými darmi, vďaka ktorým zlepšujeme naše služby. Tých, vďaka ktorým sú dni našich kamarátov s mentálnym postihnutím naplnené. Našli sme Ťa. Ďakujeme :-)

Zákazky našej keramickej dielne boli v lete ohrozené, našťastie nám vtedy pomohlo Centrum voľného času v Malackách. S novom vypaľovacou pecou sme chytili druhý dych. Práca s hlinou nás skutočne baví, je pre nás terapiou i možnosťou získať stále zákazky, pretože keramické výrobky sú našou doménou. Nákup keramickej pece nie je lacná záležitosť. Investovali sme do nej 2500 €.


Keramická krása, ďakujeme, že ju môžeme pre Vás tvoriť :)

Hra so sklom

Misy na ovocie či iné dobroty

Keramická mozaika

Aromalapma s motívom divých makov.