Dobrá krajina
Chýba už len 7 513,24 €

Dobrá krajina

Nadácia Pontis

Dobrá krajina je darcovská platforma, na ktorej nájdete vyše 50 skvelých overených projektov a tisíce ochotných ľudí podporiť pozitívnu zmenu okolo nás. Aj vy môžete niečo zmeniť. Vyberte si projekt a tvorte s nami lepšiu, vzdelanejšiu, vnímavejšiu a transparentnejšiu krajinu.

Zdvojnásobíme každý váš pravidelný dar, a to až do výšky 50 eur. Stačí, ak sa rozhodnete podporiť niektorý z 8 projektov aspoň počas troch po sebe idúcich kalendárnych mesiacov. Váš dar pomôže zlepšovať vzdelávanie na Slovensku či bojovať proti korupcii.

Komu môžete pomôcť získať dvojnásobnú sumu:

Kedy sa môj dar zdvojnásobí?

Zdvojnásobenú sumu na konto projektu pripíšeme najneskôr do 14 pracovných dní od pripísania 3., 6., 9. a 10. pravidelného daru.

Kompletné pravidlá kampane

Vďaka pravidelným darom môžu organizácie pracovať efektívnejšie

Aj vďaka pravidelnej podpore minulý rok Centrum Slniečko vzalo na výlety deti s ťažkým osudom, mladí z Púpavy reprezentovali Slovensko na festivale v Užhorode, Návrat šíril povedomie o prevencii odoberania detí, Aliancia Fair-play mierila do čierneho s upozorňovaním na plytvanie v zdravotníctve či ZOMOS cestoval po Slovensku a pomáhal obyvateľom dohliadať na fungovanie samospráv, aby konali v prospech ľudí v obciach.