Po absolvovaní letného tábora na Oravskej priehrade sa Alexander (12) rozhodol, že napíše list jednej z vedúcich tábora. Poďte si ho s nami prečítať.

"Milá Navi !

Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za to, že si spolu so Žuvi vymyslela taký nádherný program pre všetky deti v tábore. Bolo tam super. Páčilo sa mi, ako sme sa hrali hry na dvore, ako sme jazdili na koňoch a veľa ďalších vecí. Už pred príchodom som sa veľmi tešil na tento tábor. Dúfam, že bude slúžiť aj iným deťom čo sem prídu s nadšením, verím že rovnako ako ja, spoznajú nových kamarátov a kamarátky. Som šťastný, že tam boli také pekné kone, ale pre mňa bol aj tak najkrajší len jeden, Sumaina. :-) Bol to prekrásny kôň. Tiež som tu spoznal veľa nových kamarátov. Navi chcem ti povedať, že tá nočná hra, posledný deň, bola perfektná, naozaj sme sa zabavili. Ale vieš čo bolo na tábore najhoršie ? Keď sme z tábora museli odísť. Všetkým bolo veľmi smutno. Rovnako ako ostatným, ani mne sa nechcelo odtiaľ odísť. Ja však skúsim prísť aj na budúci rok, aby som zažil to čo som zažil teraz. Radosť, nadšenie.

Naordinujme hru deťom bez lásky
Chýba ešte 2 455,57 €

Naordinujme hru deťom bez lásky

Centrum Slniečko

Deti, ktoré sa stali svedkami násilia, alebo boli obeťou, často nedokážu svoje zážitky komunikovať. Cez kreslenie, stavebnice, či rôzne hry a terapie prerozprávajú svoj príbeh, aby im dospelí rozumeli. Pomôžte Centru Slniečko liečiť detské duše.

Dátum tábora 5.-10.8.2018

S pozdravom, Šaňi."

Vďaka vašej podpore môžeme vytvárať podnetný priestor pre deti, ktoré sa čiastočne alebo úplne uzatvorili pred vonkajším svetom. Deťom, ktorým ubližovali často práve ich najbližší. Aj vďaka vám sa tieto deti prestávajú báť a začínajú sa smiať. Začínajú si užívať život plnými dúškami.

Ďakujeme za Vašu podporu. Znamená pre nás a najmä pre naše deti veľmi veľa.

Vaše Slniečko.